رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
دوشنبه 1403/02/03 Monday - 2024 22 April الاثنين ، 13 شوّال ، 1445
ساعت
1402-12-13 15:19 شماره خبر : 2852 https://sobhezagros.ir/short/4y957 0

کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با انتشار بیانیه‌ای از حضور باشکوه مردم در این دوره از انتخابات قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح زاگرس»، علی مژدهی کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با انتشار بیانیه‌ای از حضور باشکوه مردم در انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است:

باسمه‌تعالی

مردم شریف حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده

خداوند متعال را شاکرم که فرصتی داد تا در انتخابات مجلس دوازدهم در معرض قضاوت و آزمون شما مردم فهیم قرار گیرم. اینجانب بر مبنای حس تکلیف، تعلق خاطر و ادای دین به این دیار، وارد انتخابات مجلس دوازدهم شدم. هم اکنون که این رقابت به پایان رسیده است برخورد لازم دیدم موارد زیر را تقدیم و به اطلاع برسانم.

۱- از تمامی مردم چه کسانی که در این رقابت بنده را شایسته دیدند و چه کسانی که دیگر نامزدهای محترم را انتخاب نمودند سپاسگزارم. در این زمینه ضروری می‌دانم ضمن نکوهش تمایلات ناصواب قوم‌گرایی در انتخابات که موجب احساسی‌شدن فضای تصمیم‌گیری شده و بارها در سخنرانی‌های ایام تبلیغات، دلایل آن را تشریح کرده‌ام، از تمامی ایلات و طوایف کهگیلویه بزرگ که فارغ از دغدغه‌های قومیتی همراهی نمودند تشکر نمایم.

۲- از زحمات و فعالیت‌های بزرگان و همه افرادی که با حمایت فکری، برنامه‌ریزی و حضور در ستادهای انتخاباتی شهرستان‌ها و بخش‌ها تلاش و همراهی نمودند و همچنین یکایک کسانی که با رای خویش بنده را مورد لطف قرار دادند صمیمانه سپاسگزارم. 

 ۳-تلاش داشتم که برای خروج از وضعیت تأسف‌بار کنونی با بازتعریف اولویت‌ها و شاخصه‌های لازم جهت حذف موانع پیشرفت، تمام ظرفیت خود را برای کمک به مردم شایسته این سرزمین به کار گیرم. هر چند که به دلیل تأخیر در ورود به این کارزار، امکان ارائه و تشریح برنامه‌ها به‌خوبی فراهم نگردید.

 ۴- ضمن سپاس از تمامی کاندیداهای حاضر در رقابت انتخاباتی امسال و تبریک به جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین موحد برای ایشان آرزوی توفیق در مسیر پیشرو را دارم.

۵-به رغم تمامی گلایه‌ها، از مدیران اجرایی، نظارتی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به‌خاطر برگزاری انتخابات کمال تشکر و قدردانی را به عمل می‌آورم.

همچنان معتقدم که برای برون‌رفت از مشکلات موجود، کهگیلویه نیازمند هوایی تازه و گفتمانی جدید است. این گفتمان باقدرت و صلابت ادامه خواهد یافت و به فضل پروردگار، و با همدلی و هم‌افزایی آینده روشن در انتظار خواهد بود.

علی مژدهی

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

انتهای خبر

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار