رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
سه‌شنبه 1402/12/15 Tuesday - 2024 05 March الثلاثاء ، 24 شعبان ، 1445
ساعت
1402-09-07 11:59 شماره خبر : 1465 https://sobhezagros.ir/short/NYERN 0
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه صهیونیسم اراده استیلای بر تمام عالم را دارند و خود را بالاترین قوم می‌دانند گفت: امروز در هرگونه خباثت و جنایتی ردپای رژیم صهیونیستی دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح زاگرس» جلسه فرماندهان واحد‌های بسیج دانش‌آموزی شهر یاسوج صبح امروز سه‌شنبه ۷ آذرماه در سینما انقلاب یاسوج شهر یاسوج برگزار شد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه با بیان اینکه شما بسیجیان از بهترین فرزندان این مرزوبوم هستید، گفت: نقش‌آفرینی، تعهد و مسئولیت‌پذیری شما بسیجیان سبب رشد و اعتلای ایران اسلامی خواهد شد.

سردار حمید خرم‌دل با بیان اینکه مردم غزه به‌درستی و بااقتدار سبب شکست هیمنه رژیم صهیونیستی شدند و برای این پیروزی مراتب شکر خود را به درگاه خداوند متعال ابراز می‌داریم گفت: طوفان الاقصی عملیاتی بی‌نظیری بود و رژیمی که القای ضربه‌ناپذیری و عدم شکست داشت؛ اما در نصف روز هژمونی آنها درهم‌پیچیده شد.

سردار خرم‌دل با بیان اینکه جهانیان شکست تبلیغات و هیمنه رژیم صهیونیستی را با ادعای پیشرفته‌ترین پدافند هوایی، ارابه‌های جنگی و تانک مرکاوا و گنبد آهنین دیدند ادامه داد: رژیم صهیونیستی نه در برابر ارتش سازمان‌یافته بلکه در برابر گروهی کوچک شکست خورد و با اینکه ادعای آزادی اسرا، تسخیر غزه و تسلیم حماس را داشتند؛ اما هدف‌های آنها محقق نشد و غزه امروز در دست فلسطین است و اسرا در حال مبادله است.

وی با بیان اینکه یهودی‌ها و صهیونیسم اراده استیلای بر تمام عالم را دارند و خود را بالاترین قوم می‌دانند و ارزشی برای سایر ملل قائل نیستند گفت: امروز در هرگونه خباثت و جنایتی ردپای رژیم صهیونیستی دیده می‌شود، گروه‌های وهابیت، بهایی، جنگ‌های جهانی اول و دوم و نحله‌های کمونیستی و سرمایه‌داری ردپای این رژیم دیده می‌شود.

ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است

سردار خرم‌دل با بیان اینکه امروز در عرصه جهانی تبلیغات و رسانه در اختیار آنها قرار دارد و اجازه آگاهی از قتل‌عام فلسطینیان را نمی‌دهند، گفت: امروز با فوت یک صهیونیستی همه عالم خبردار می‌شود؛ اما قتل عامل فلسطینیان را پوشش نمی‌دهند.

وی به ابزار تبلیغاتی صهیونیست‌ها برای التهاب‌آفرینی در رویدادهای ایران اشاره کرد و گفت: امروز در اوج جنایات رژیم صهیونیستی نه توسط سازمان ملل، نه مجامع حقوقی بشری صدایی بلند نمی‌شود هرچند چهره منحوس و جنایت‌کار آنها برای مردم دنیا برملا شده است
.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: امروز آنها ناوها، موشک‌ها و پهپادهای خود را با تجهیزات و سلاح‌های ما مقایسه می‌کنند؛ اما وقتی اتکا و روحیه ایمان وجود داشته باشد نتایج معادلات و سرانجام رویارویی‌ها تعجب‌برانگیز خواهد بود.

سردار خرم‌دل به موج جهانی حمایت از فلسطین اشاره داشت و ادامه داد: امروز در انگلیس، فرانسه و آمریکا بر علیه آمریکا قیام می‌کنند و اتفاق مهم‌تر بیداری ملت‌های جهان است و آنها اقدام به ستایش و استقامت و پایداری مردم غزه دارند هرچند با وجود کشتار مردم ذکر الله‌اکبر و لا اله الا الله بر زبان دارند و به خدا تکیه می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین فوج و فوج به شهادت رسیدند؛ اما رجوع به قرآن دارند و دیگر ملت‌ها از آنها حمایت کرده و نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی بیدار شدند، گفت: استقامت و ایستادگی مردم غزه نشان از اتکا به خداوند متعال است.

فرماندده سپاه فتح با اشاره به صحبت‌هایی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهید عبدالله میثمی گفت: شهید میثمی بیان دارد: نباید روی آن چیزی که در دستمان هست حساب کنیم، بلکه باید روی آنچه دست خداست حساب کنیم. فکر نکنیم توان ما به‌اندازه امکانات موجود در دستمان است، توان ما به همان اندازه‌ای است که به خدا متکی هستیم. هر اندازه از خدا جدا شویم و برای خودکار کنیم، اگر امروز خسته نشویم، فردا خسته خواهیم شد.

سردار خرم‌دل با تأکید بر اینکه جبهه مقاومت پیروز نهایی عرصه نبرد با رژیم صهیونیستی است گفت: امروز محور مقاومت جمهوری اسلامی ایران است و جریان مقاومت در حال پیشروی و شکست رژیم صهیونیستی است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امروز باید بدانیم سیستم‌های تبلیغاتی و ابزار‌های رسانه‌ای اجازه درک واقعیت را نمی‌دهد؛ اما در میدان قدرت خداوند متعال است و پیروزی نهایی از آن مسلمان و اهتزاز پرچم لا اله الا الله خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه تربیت نسل امروز یکی از اهداف مهم است، نسلی که باهوش‌تر و به‌روزتر از نسل ابتدای انقلاب است و با حجم عظیمی از معلومات مواجه هستند گفت:  یکی از مأموریت بسیج حمایت از شما معلمان برای تمدن‌سازی و طی مراتب بالا الهی است و طی این مسیر در خصوص نسلی باهوش، با معلومات و با اطلاعات سخت است اما‌ فرصت‌های زیادی در اختیار ما است، یکی از این فرصت‌ها راهیان نور است که در سال جاری ۶ الی ۷ هزار دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی اعزام شد.


وی به اهداف تربیتی مدارس توسط بسیج اشاره کرد و ادامه داد: در مدیریت و تربیت نسل آینده در مدارس کار به دانش‌آموزان سپرده شده است و انتقال تلاش به دانش‌آموزان برای پرورش، تربیت و انتقال مدیریت نسلی است که در این راستا به‌عنوان مشاور حضور داریم بر همین اساس در سنوات گذشته در دبیرستان‌ها حضور‌ داشتیم؛ اما امروز از مهدکودک‌ها تا دیگر مقاطع درصدد ایفای نقش هستیم.


فرمانده سپاه فتح به وادادگی رژیم پهلوی در برابر بیگانگان پرداخت و ادامه داد: روزولت، چرچیل وقتی در سفارت روسیه در کشور ما حضور پیدا می‌کنند دیدار و وقت آنها به شاه  ایران در حد چند دقیقه است آیا آیه جز تحقیر شاه یک‌ ملت است؟ و آیا دانش‌آموزان ما از این تحقیر اطلاعی دارند؟

وی به سابقه جنایات آمریکا و انگلیس بر علیه ملت ایران در دوران پهلوی پرداخت و گفت: باید جنایت‌ها و هجمه‌ها بر علیه ایران در دوران پهلوی تبیین شود تا امروز استقلال، ایستادگی و عدم سرسپردگی ملت ایران در برابر بیگانگان آشکار شود.

سردار خرم‌دل با بیان اینکه ما در کنار آموزش‌وپرورش برای تربیت و آموزش حضور داریم، ادامه داد: در موضوع دانش‌آموزان آموزش‌وپرورش نباید تنها بماند باید بلکه استاندار، دولت، ارشاد و ارگان‌های مختلف در کنار آموزش‌وپرورش باشند.

وی در پایان افزود: از مدیران و معلمان می‌خواهیم در برنامه‌های بسیج که در بخش‌های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی و سازندگی نقش‌آفرینی دارند همراه و کمک‌کار برای رشد و اعتلای دانش‌آموزان و آموزش باشند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه همچنین با تبریک هفته بسیج‌ و با تشکر از همکاری و همیاری مجموعه سپاه فتح و فرمانده سپاه در اهداف و برنامه‌های آموزش‌وپرورش گفت: امروز باید قدردان بسیجیان باشیم اگر امام حسین علیه‌السلام بسیجی داشت زینب (س) به اسارت نمی‌رفت، اگر حیدر کرار بسیجی داشت در محراب نماز به شهادت نمی‌رسید؛ بنابراین شجره بسیج سبب اقتدار و عزت می‌شود و نبود آن مشکل‌ساز خواهد شد.


حسن‌علی عزت خواه به روایتی از شهدای دانش‌آموزش پرداخت و گفت: وقتی شهید عزیز الهی ۱۴ساله می‌گوید ما کاری نمی‌کنیم خدا ما را مدیریت می‌کند نشان از تفکر بسیجی است و ارابه‌های جنگ در برابر این تفکر‌ سر تعظیم فرود خواهد آورد.

وی بیان اینکه معلمان و بسیجیان باید در زمینه رفع شبهات و مبارزه با تحریفات گام برداشته و تلاش کنند گفت: امروز برای جلوگیری از ایجاد تحریف و دروغ‌ها در حوزه‌های مختلف تربیتی توسط دشمن، باید نقش فعالی در رفع شبهات داشته باشیم.


وی با بیان اینکه بسیج فریاد توده‌های عالم و بسیج چشمه فضیلت‌ها است، ادامه داد: معلمی که تفکر بسیجی را قبول دارد می‌تواند سبب جوشش و رشد دانش‌آموزان شود.


عزت خواه تأکید کرد: بسیجی باید اولویت‌ها و اول  بودن را بداند و معلمان بسیجیان ما متناسب با زمان باید تلاش کند بانوان بسیجی ما‌ باحجاب و چادر فاطمی می‌توانند نسل بانوان پاک‌دامن تربیت کنند این نسل نیاز به مشاهده به عمل دارند و ما باید با عمل این نسل را تربیت کنیم.

وی در پایان افزود: معلمان و دانش‌آموزان بسیجی ما‌ با تلاش و کوشش و باور به خداوند متعال قله‌های ایمان و عمل و آگاهی را طی خواهند کرد.

ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
ردپای رژیم صهیونیستی در هر جنایتی آشکار است
اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار