گروه: اخبار استان خبر: 207329 / تاریخ انتشار : 1401/5/12 ساعت : 10:18
عکس نوشته

ماجرای زباله های شبانه/ذخیره 7میلیون متر مکعبی آب در سد های استان/واکنش نماینده مجلس در مورد رتبه کنکور یک هم استانی

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به ماجرای ریختن زباله جلوی تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از سوی شهرداری یاسوج حکایت دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ماجرای زباله های شبانه ،ذخیره 7میلیون متر مکعبی آب در سد های استان،واکنش نماینده مجلس در مورد رتبه کنکور یک هم استانی،غول مونسون حریف کهگیلویه و بویراحمد نشد و اهداء 820 سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند در استان از جمله فتونیوز نیوز های صبح زاگرس است.

 
 با عملکرد مسئولان و مدیریت بحران، غول مونسون نتوانست حریف کهگیلویه و بویراحمدی ها شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 نماینده گچساران و باشت:از برکات کسب رتبه یک کنکور توسط "خانم حسن‌زاده" علاوه بر ایجاد اعتماد به نفس در دانش‌آموزان استان، یادآوری مجدد تبعیض آموزشی است.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 مدیر عامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تاثیر بارش های باران بر ذخیره آّب سد و مخازن گفت: بارش های باران سبب شد تا ۷ میلیون و پانصد هزار متر مکعب آب ذخیره شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 ناصر صالحی از اهداء 820 سری جهیزیه به زوج‌های جوان در کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و گفت: فعالیت‌ها و اقدامات جهادی تعطیل بردار نیست.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 شهردار یاسوج به موضوع ریختن زباله جلوی تامین اجتماعی استان واکنش نشان داد و گفت: از انجام چنین حرکتی هیچ اطلاعی نداشتم و این کار را تایید نمی کنم.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.