گروه: اخبار استان خبر: 196303 / تاریخ انتشار : 1400/10/30 ساعت : 09:44

آمار جدید میزان تزریق واکسن کرونا در بهمئی

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از واکسینه شدن ۹۰ درصد از مردم این شهرستان در برابرویروس کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هاشم طاهری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در خصود تعداد واکسینه شده های کرونا در این شهرستان گفت : از جمعیت بالای  ۱۲ سال حدود ۹۰ درصد تزریق مرحله اول را انجام داده اند، که از این تعداد ۸۰/۵۴ درصد تزریق واکسن دز دوم را نیز دریافت کردند.

 

 وی در ادامه افزود: ما هم اکنون در حال اجرای  مرحله ۳ تزریق واکسن کرونا هستیم و ۱۹/۳۳درصد افراد بالای ۱۸ سال مرحله سوم را تاکنون دریافت کرده‌اند.

 

مدیر شبکه بهداشت شهرستان بهمئی در خصوص تزریق دز سوم واکسن کرونا گفت: افراد بالای ۱۸ سالی که تاکنون مرحله اول و دوم خود را، واکسن سینو فارم ،برکت و یا بهارات تزریق کرده‌اند بعد از ۳ ماه و افرادی که واکسن اسپوتنیک و یا آسترازنکا را تزریق کردند بعد از 3 ماه می‌توانند مرحله سوم تزریق واکسن خود را تزریق کنند.

 

وی در پایان گفت: در بحث تأمین واکسن کرونا گفت : هیچ گونه مشکل تامین واکسن نداریم و در حال حاضر انواع واکسن کرونا موجود می باشد، و مردم با خیال راحت و با آرامش در محل واکسیناسیون برای تزریق واکسن کرونا حضور داشته باشند و افرادی که تا کنون واکسن خود را دریافت نکرده‌اند حتما در محل مشخص شده حضور پیدا کنند.

 

در حال حاضر واکسن سینوفارم ، برکت ، اسپایکوژن موجود است و شهروندان می توانند با مراجعه به محل واکسیناسیون واکسن مورد نظر خود را تزریق کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.