گروه: اخبار استان خبر: 191488 / تاریخ انتشار : 1400/7/2 ساعت : 11:15
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

امروز جمهوری اسلامی نقطه امید واتکا برای جهان اسلام است/ اخلاص و نورانیت جوانان در جبهه ما را شرمنده می کرد

پدرشهید "امین معتمد فر" گفت: امروز جمهوری اسلامی نقطه امید واتکا برای تمام کشورهای منطقه و جهان اسلام است که این توانمندی باعث عزت آفرینی و خلق حماسه های بزرگ شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید تاج محمد معتمدفر از پاسداران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و پدر شهید امین معتمد فر در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و مدافعین حرم گفت: ما به عنوان پاسداران و خانواده های معظم شهدا تابع امر ولایت هستیم و همواره بر این اصل اعتقاد داریم و قطعا مسولیت ما در این باب سنگین تر است.

وی افزود:آنچه باعث ماندگار این انقلاب شده است قلب صاف و بی آلایش امام خمینی(ره) و دلنشینی کلام نورانی وی میان آحاد جامعه و تبعیت مردم از این کلام نورانی بود.

پدر شهید معتمدفر گفت: دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند بود که حقیر به عنوان یک راننده در طول سال های دفاع مقدس خود را خادم رزمندگان بودم و قسم یاد می کنم که آنچه در توان داشتم در دوران دفاع مقدس به کار بردم تا گوشه ای از کارها را بگیریم.

وی با اشاره به مقام عالی برخی رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس گفت:کسانی را در جبهه های جنگ مشاهده کردیم که بنده به عنوان یک سید و پاسدار این ارزش را در خود ندیده ام که لیاقت واکس زدن کفش هایشان را داشته باشیم که این قدر نورانی و مخلص بودند و با وجود جوانی از خود گذشته بودند.

معتمد فر گفت: امروز رسالت ما در برابر چنین جوانانی که با اخلاص و عمل صالح خویش برای دفاع از ارزش ها و آرامان های انقلاب جان خویش را فداکردند سنگین است و همه باید خود را مدیون خون پاک شهدا بدانیم.

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی نقطه امید واتکا برای تمام کشورهای منطقه و جهان اسلام است که این توانمندی باعث عزت آفرینی و خلق حماسه های بزرگ شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.