گروه: اخبار استان خبر: 189335 / تاریخ انتشار : 1400/5/16 ساعت : 19:54
گزارش ویژه:

ایثار و از خودگذشتگی پزشک لنده ای با پای شکسته/رسالت ذاتی ما خدمت به مردم است+تصاویر

هنوز هستند پزشکان با اخلاقی که برای خدمت به مردم حتی با پای شکسته در محل کار حاضر می شوند و به درمان بیماران می پردازند، از خودگذشتگی پزشک لنده ای برای خدمت به مردم نمونه بارز ایثار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شاید این روزها بیشترین قشری که درگیربیماری کرونا هستند مجموعه پزشکان و پرستارانی هستند که شبانه روز در حال خدمت به بیماران به خصوص بیماران کرونایی هستند.

 

در طول دوسال گذشته مجاهدت و تلاش های شبانه روزی پزشکان و پرستاران باعث نجات جان میلیون ها انسان در سراسر کشور شده است که برخی از آنان نیز با وجود درگیری با بیماری منحوس کرونا با حضور در سرکار به طبابت بیماران پرداختند به طوری که شاهد به شهادت رسیدن پزشگان و پرستاران زیادی در سطح کشور هستیم.

با گذشت بیش از دوسال از فراگیری بیماری کرونا هنوز هم پزشکانی هستند که به عشق خدمت به انسانت و نجات جان همنوعان خویش با دست و پای شکسته بر سرکار حاضر می شوند تا فرشته نجات جان انسان ها باشند.

 

امروز نیز وقتی به مرکز بستردرمانی شهرستان لنده مراجعه کردیم شاهد حضور خانم دکترمنیژه دوستی با پای شکسته در حال خدمت به شهروندانی بود که از صبح در حال ویزیت بودند.

این پزشکی لنده ای در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: رسالت ما نجات جان انسان ها است و با هرشرایطی باید در شیفت کاری خویش برای خدمت به مردم شهر و دیارمان حاضر شویم.

وی افزود: بیش از 16روز است که پای من از ناحیه مچ پا دچار شکستگی شده است ولی به علت نیاز شهرستان و کمبود پزشک و همچنین رسالت کاری که داریم با پای شکسته سرکار حاضر شدیم و به طبابت شهروندان می پردازیم.

به هرحال مصادیق و نمونه های زیادی از ایثار و فداکاری این روزهای در مجموعه های مختلف کادر درمانی شاهد هستیم چرا که فراگیری بیماری کرونا تلاش آنان را مضاعف تر کرده است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
همشهری
1400/5/18 - 17:35
زحمتکش ،متین وبادانش. دست خدا یارشان
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.