گروه: اخبار استان خبر: 143442 / تاریخ انتشار : 1398/11/23 ساعت : 06:45
جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

انقلاب ما در سن پختگی مهار شدنی نیست/نماینده ای انتخاب کنید که درک و درد داشته باشد

الان انقلاب ما در سن 41 سالگی یعنی سن بالندگی و پختگی است،مطمئن هستیم که به حول و قوه الهی استکبار جهانی قادر به مهار انقلاب نخواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در نشستی که بمناسبت گرامیداشت دهه فجر در یکی از مدارس شهر یاسوج برگزار شد، با بیان بخشی از دستاوردهای انقلاب،به دانش آموزان توصیه کرد که از فرصت ها برای پیشبرد نظام استفاده کنند.

 

سرهنگ جهانگیر انصاری با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب تصریح کرد: ابتدا خاطره ای برای شما بگویم. زمانی که انقلاب شد ما هم دانش آموز بودیم، به  یاد دارم آن زمان در پرچم ما به جای آرم الله، نماد شیر و خورشید بود، همین پرچم را ما پایین می آوردیم و سه تکه پارچه سبز،سفید و قرمز به هم می زدیم و پرچم درست می کردیم.

 

وی افزود: صفحات اول کتاب دانش آموزان عکس شاه،شهربانو و ولیعهد بود ما این عکس ها را از کتاب ها پاره می کردیم، مخبر هم در مدرسه بود، رئیس پاسگاهی داشتیم دستور داد که باید هر کس به همراه کتابش در صف مدرسه حاضر شود ؛وقتی کتاب های مرا نگاه کرد و دید عکس های اول آن نیست، سیلی محکمی بر صورت من زد.

 

سرهنگ انصاری گفت: ما در طول این 41سال بیش از 200هزار شهید تقدیم نظام کردیم، ما را تحریم کردند، از کشور های هم پیمان خودشان خواستند که هیچگونه ارتباط حتی دیپلماتیک هم با ما نداشته باشند ؛در سن نوجوانی و جوانی نتوانستند این انقلاب را سرنگونی کنند الان انقلاب ما در سن 41 سالگی یعنی سن بالندگی و پختگی است،مطمئن هستیم که به حول و قوه الهی استکبار جهانی قادر به مهار انقلاب نخواهد بود.

 

وی ادامه داد:امام راحل فرمود "ما در 8 سال دفاع مقدس انقلابمان را به دنیا صادر کردیم" چرا که بیش از 40کشور دنیا در راس آن استکبار جهانی به کمک حزب بعث آمدند اما ملت ما چنان درسی را به دشمنان داد که برای همیشه در تاریخ ثبت شد.

 

جانشین فرماندهی سپاه فتح خاطرنشان کرد: همه کشورهای دنیا به خصوص کارشناسان نظامی آنها هنوز هم در حیرت هستند که ما عملیاتی مانند والفجر 8 را به چه شکلی مدیریت کرده بودیم، آن استقامت،پایداری،مقاومت،روحیه استکبار سیتزی و روحیه مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم باعث شد که انقلاب ما به دنیا صادر شود.

 

انصاری گفت:شما می دانید که بعد از 40 سال استکبار راهبرد از نیل تا فرات را طراحی کرد تا از فلسطین،سوریه،لبنان،عرق،ایران و یمن را به تعبیری هلال شیعی را در منطقه از بین ببرند و به گونه ای طراحی کنند که این هلال شیعی در سیطره آنها قرار گیرد چون یکی از سرمایه های اصلی در این کره خاکی همین هلال شیعی است.

 

وی ادامه داد: بیش از 80کشور دنیا آمدند در منطقه، یکی از سربازان نظام ارتشی را متشکل از فاطمیون،حیدریون،زینبیون،حشدالشعبی،حزب الله و حماس از فلسطین،ایران،عراق،یمن،افغانستان،پاکستان تا سایر کشورهای اسلامی شکل داد تا ایادی استکبار را در منطقه شکست دهد .

 

انصاری تصریح کرد:شما دیدید وقتی سردار سلیمانی بعد از شهادت شهید حججی از تریبون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرمود که تا سه ماه دیگر بساط داعش از کره خاکی جمع خواهد شد، اکنون هم بعد از شهادت سردار سلیمانی،ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان، بساط استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی از خاورمیانه جمع خواهد شد ؛این را مطمئن هستیم.

 

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمود "شهید حاج قاسم سلیمانی برای استکبار و هم پیمانان آنها بسیار خطرناک تر از زنده بودن ایشان است".چون شهادت ایشان یک وحدت رویه بین کشورهای عربی و اسلامی در منطقه شکل داد، شما دیدید وقتی ایشان به شهادت رسید هیچ انسانی را در این کره خاکی بعد از رحلت حضرت امام(ره) سراغ نداریم که در شهادتش مردم به این شکل به میدان آمده و با شهدا تجدید میثاق کنند.

 

انصاری گفت: یک مقایسه بین ایران قبل از سال 57 و بعد از آن دوران تا 98 داشته باشید، ما اکنون از لحاظ علمی جزو کشورهای برتر دنیا هستیم، در عرصه علمی میانگین سن دانشمندان هسته ای ما 27 سال است .

 

وی خطاب به دانش آموزان گفت:قطعا شماها می توانید بهتر و بیشتر بدرخشید، اهل مطالعه باشید، اگر درس بخوانید و تلاش کنید، به مراتب از سنگری که در خط مقدم جبهه نبرد سخت است، خیلی تاثیرگذارتر می شوید.

 

جانشین سپاه فتح استان تصریح کرد:شما می دانید همین تلاش دانشمندان و نخبگان ما در عرصه علم موشکی باعث شد که دشمن نتواند چپ چپ به ما نگاه کند، در کشورهای اطراف ما 170پایگاه نظامی آمریکا در تیررس موشک های ما قرار دارد اما جرات حمله به ایران را ندارد.

 

انصاری گفت: اگر علم و تلاش نبود قطعا این اقتدار محقق نمی شد، گرچه صلابت و اقتدار ما مدیون شهداست.

 

وی ادامه داد: رهبر انقلاب  5 شاخص را در رابطه با انقلابی گری بیان فرمود،هر کس به این شاخص ها نزدیک است، ما باید به آنها رای دهیم چون اگر ما در انتخابات به کسانی رای دهیم که در تراز انقلاب نباشد، باید مقابل شهدا پاسخگو باشیم.

 

انصاری گفت:بیش از 500هزار هم سن و سال شما در جنگ 8 ساله دفاع مقدس شرکت کردند و بیش از 26 هزار نفر از آنها شهید شدند،این انقلاب خون بهای شهداست، اگر ما در انتخاب رئیس جمهور و نمایندگان دقت نکنیم، باید پاسخگو باشیم نه نمایندگانی بفرستیم که بیش از 90نفر آنها رد صلاحیت شود.

 

وی در پایان با دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات،گفت:کسانی را انتخاب کنید که درک داشته باشند،درد داشته باشند،دلسوز نظام باشند و بتوانند خدمت کنند، انقلابی،ولایتمدار و خداترس باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.