گروه: اخبار استان خبر: 139396 / تاریخ انتشار : 1398/8/12 ساعت : 12:51
در راستای ارتقای طرح امنیت اجتماعی صورت گرفت:

شناسائی و توقیف53 دستگاه خودرو و موتورسکلیت متخلف در لنده

فرمانده انتظامی شهرستان لنده از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و توقیف 53 دستگاه خودرودی شیشه دودی و موتورسکلیت متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرگرد فرزین جمشیدی در گفت و گو باخبرنگاران با اشاره به راهبردها و سیاست های بازدارنده و پیشگیرانه پلیس گفت:امروز رسالت پلیس پیشگیری است و در همین راستا نیز اقدامات خوبی تا کنون در راستای امنیت اجتماعی جامعه صورت گرفته است.

وی افزود:ماموران انتظامی این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی بیش از 30دستگاه خودروی شیشه دودی و 23دستگاه موتورسیکلت متخلف را توقیف کردند که سه فقره از این تعداد موتورسیکلت نیز سرقتی بوده که در همین رابطه سه نفر سارق نیز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: با مشارکت یگانهای انتظامی شهرستان لنده طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط الوده و جرم خیز در این شهرستان به اجرا در آمد.
 
جمشیدی در ادامه ا مردم خواست تا هر گونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و بر هم زنندگان نظم و امنیت در شهرستان را از طریق مرکز فوریت های 110 اعلام نمایند.
 
وی در ادامه نیز با استقبال از انتقادات، پیشنهادات و نظر مردم در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات پلیس می توانند با شماره 197 تماس و پیشنهادات، شکایات و نظرات خود را اعلام نمایند.
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.