گروه: اخبار استان خبر: 132646 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 ساعت : 17:01

کمبود علائم راهنمایی و رانندگی در جاده مرگ+تصاویر

کمبود علائم راهنمایی رانندگی در بیشتر نقاط حادثه ساز در جاده یاسوج اصفهان سالانه باعث تصادفات شدید در این محور شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛به نقل از چهارفصل؛ جاده یاسوج اصفهان مهمترین جاده ترانزیتی استان است که سال های سال در حسرت دوبانده سازی کامل به سر می برد و همین امر نیز باعث شده تا بسیاری از مشکلات این جاده نمایان شود.

 

از جاده یاسوج اصفهان می توان به مهمترین و البته شلوغ ترین جاده استان کهگیلویه و بویراحمد یاد کرد که از مهمترین مشکلات این جاده به عرض کم ، شیب های خطر ناک  که به واسطه دو بانده سازی در چند سال گذشته بسیاری از این خطرات کاهش پیدا کرده اما همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است هنگام کار بر روی این جاده هیچ گونه علائم نشان دهنده کار بر روی جاده و علائم راهنمایی و رانندگی که پیچ های تند و خطرناک را به رانندگان هشدار بدهد وجود ندارد .

 

 نبود علائم راهنمایی و رانندگی در پیچ های تند و خطرناک جاده یاسوج اصفهان که از قضا در حال دوبانده سازی نیز هست و همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است ماشین آلات سنگین در حال کار بر روی  مهمترین جاده ترانزیتی استان هستند سالانه باعث تصادفات بسیاری در این جاده شده است.

 

برخورد خودروها با ماشین آلات کنار جاده در شب

یکی دیگر از مشکلاتی که نبود علائم راهنمایی و رانندگی در جاده یاسوج اصفهان می تواند به وجود آورد برخورد خودروها بخصوص در شب با ماشین آلات کنار جاده است.

 

با وجود اینکه در چند سال گذشته بسیاری از نقاط این جاده دوبانده  شده است اما خیلی از نقاط نیز علی رغم پایان کار دوباند سازی هیچ گونه عملیات قیر ریزی انجام نگرفته است که این مسئله خود جای سوال دارد.

احتمال برخورد خودروها با پل دو راهی یاسوج دهدشت

یکی از نقاطی که نیاز فوری به نصب علائم راهنمایی و رانندگی دارد کنار پل جاده یاسوج دهدشت در مسیر جاده یاسوج اصفهان است که نبود علائم می تواند باعث برخورد خودرو ها به دیواره پل شده و خطرات جانی بسیاری را به وجود بیاورد.

 

وجود علائم راهنمایی و رانندگی می تواند بسیاری از تصادفات بخصوص زمانی که رانندگان به دلیل نا آشنا بودن با جاده از مسیر منحرف می شود را کاهش دهد.

 باید منتظر ماند که بعد از پایان پروژه دو بانده کردن این مسیر آیا علائم راهنمایی و رانندگی مطابق با استاندارد های روز بر روی این جاده نصب می گردند و یا اینکه باز هم باید شاهد فوت عزیزانمان در این مسیر خطرناک باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.