رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
پنج‌شنبه 1402/12/10 Thursday - 2024 29 February الخميس ، 19 شعبان ، 1445
ساعت
1402-06-12 12:58 شماره خبر : 216 https://sobhezagros.ir/short/NKaKe 0
دبیر استانی پنجمین رویداد تولید محتوای استان

دبیر استانی پنجمین رویداد تولید محتوای استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:27شهریور ماه به مدت دو روز در 48ساعت رقابت فشرد و سخت پنجمین رویداد تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان با حضور تیم های برتر استارتاپهای شهرستانی در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس،باقر جمالی فرد با اشاره به اهداف برگزاری پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال درکهگیلویه و بویراحمد گفت: شناسایی استعدادهای ناب و نهفته جوانان و نخبگان استان در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات و تولید محتوای دیجیتالی همگام با منشور گام دوم انقلاب و استفاده بالقوه از فضای مجازی در بین رده های سنی مختلف از اهداف ویژه این رویداد است.

دبیر استانی پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با تصریح این که این رویداد در سطح ملی برای پنجمین بار برگزار خواهد شد، افزود: رویدادهای استارت آپی مکان مناسبی برای صاحبان کسب و کار است تا بتوانند ایده‌های نو و فکرهای تازه و ذهن‌های خلاق‌تری به جامعه هدف معرفی کنند.

وی با اشاره به این که استارت آپ ها به عنوان یک موتور محرک می توانند ظرفیت های نهفته را به جامعه معرفی کنند، ابراز داشت: حضور در این رویدادها مکان مناسبی است تا بتوان با گروه‌ها و افراد صاحب فکر و خلاقیت آشنا شد و تفکرات خود را با حاضران به اشتراک گذاشت.

جمالی فرد با بیان اینکه تولیدات تخصصی و کاربردی در بستر فضای مجازی علاوه بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی می‌تواند در بحث اقتصادی هم اثرگذار باشد گفت: در همین زمینه پنجمین مرحله رویداد تولید محتوای استانی در تاریخ ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه در یاسوج برگزار خواهد شد.

وی به استقبال پرشور شرکت کنندگان در این دوره اشاره کرد و گفت: حضور بیش از ۱۴۰ شرکت کننده در قالب ۳۵تیم در دومین رویداد شهرستانی اشاره کردوگفت: برگزیدگان رویدادهای شهرستانی به رویداد استانی دعوت می شوند و شرکت‌کنندگان این دوره،در زمینه‌های پویانمایی، نرم افزارهای موبایلی و بازی‌های موبایلی خود را آماده رقابت در مرحله استانی می کنند.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری چنین رویدادهایی در سطح استان، از مسئولان دعوت کرد از نزدیک به بازدید از تیم های شرکت کننده در این رویداد بپردازند و در جریان ایده ها و تولیدات آن ها قرار گیرند.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار