رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
سه‌شنبه 1402/12/15 Tuesday - 2024 05 March الثلاثاء ، 24 شعبان ، 1445
ساعت
1402-11-23 19:25 شماره خبر : 2491 https://sobhezagros.ir/short/VlzMW 0

غلام‌محمد زارعی نماینده ادوار نهم و دهم از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون و نامزد تایید صلاحیت شده دوره فعلی در بیانیه‌ای رسما از انتخابات کناره‌گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس غلام‌محمد زارعی نماینده ادوار نهم و دهم از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون و نامزد تایید صلاحیت شده دوره فعلی در بیانیه‌ای رسما از انتخابات کناره‌گیری کرد.

 

در این بیانیه آمده است: مردم بزرگوار و گرانمایه شهرستانهای بویراحمد،دنا و مارگون با تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد شعبانیه، خداوند متعال را شکرگزارم که نعمت خدمتگزاری به شما مردم عزیز را به این بنده حقیر در طول سه دهه گذشته ارزانی داشت و بسیار خرسندم که در این مسیر همواره و خالصانه لحظه‌ای از خدمت و خدمتگزاری به یکایک شما عزیزان فروگذار نبوده و انشاالله در ادامه راه نیز نخواهم بود. 

 

شرایط خاص کشور، درخواست دلسوزان نظام اسلامی و تلاش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت ایجاد مشارکت و شور انتخاباتی، مرا بر آن داشت که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نمایم.

 

اما هم‌اکنون با توجه به اینکه به فضل الهی، فضای رقابتی برای تحقق مشارکت مطلوب در حوزه انتخابیه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون فراهم گردیده است، ضمن تشکر و قدردانی از یکایک شما مردم شریف،خصوصا جوانان و همه عزیزانی که در این ایام طولانی و سخت بدون هیچ گونه چشمداشت همواره در مسیر خدمت بی منت در کنار حقیر بودند به استحضار می‌رساند بنا به درخواست یکی از جریان های سیاسی ـ انتخاباتی در نظر دارم با حفظ پایبندی کامل به عهد همیشگی با شما مردم عزیز، حوزه انتخابیه خود را به تهران منتقل نمایم.

 

شایسته است با توجه به اینکه این اقدام به منزله حمایت از هیچ کدام از نامزدهای محترم حاضر در انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد،دنا و مارگون نبوده و نخواهد بود، موکدا از همه گروه‌ها و جریان های سیاسی و انتخاباتی درخواست می نمایم از هرگونه گمانه زنی مبنی بر حمایت اینجانب از فرد خاصی به شدت اجتناب نموده و اخلاق سیاسی را مورد توجه قرار دهند. 

 همیشه همراه مردم  

غلام محمد زارعی ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

 

پایان پیام/

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار