رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
سه‌شنبه 1402/12/15 Tuesday - 2024 05 March الثلاثاء ، 24 شعبان ، 1445
ساعت
1402-09-08 16:07 شماره خبر : 1478 https://sobhezagros.ir/short/VmZyN 0

رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی طی حکمی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح زاگرس» غلامعلی حدادعادل رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمد غفاری‌زاده (غفاری) را به عنوان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

 

در این حکم آمده است که نظر به سوابق ارزشمندتان در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اجرایی و با عنایت به دستورالعمل تشکیل و راه‌اندازی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، با استناد له پیشنهاد اعضای محترم نیروهای انقلاب اسلامی استان و تایید معاونت هماهنگی امور استان‌ها به موجب این حکم جنابعالی به عنوان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید.


پیش از این «ستار هدایت‌خواه» مسئولیت این شورا را برعهده داشت. هدایت‌خواه به دلیل مسئولیت در جبهه فرهنگی انقلاب و آستان قدس رضوی برای فعالیت‌های سیاسی محدودیت داشت و گفته می‌شود که به پیشنهاد «هدایت‌خواه» و سایر اعضا حجت‌الاسلام غفاری به عنوان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

 

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار