گروه: اخبار استان خبر: 225508 / تاریخ انتشار : 1402/1/1 ساعت : 01:33
موحد در گفتگو با صبح‌زاگرس:

شعار سال۱۴۰۲ نقشه راه یک‌ساله برای همه ارکان نظام است/همه مسئولان حرکت جهادی در مسیر تحقق شعار سال داشته باشند

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده گفت: تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، تنها یک شعار نیست؛ بلکه نقشه راه یک‌ساله همه ارکان نظام است که باید اجرایی شود.

حجت الاسلام سید محمد موحد در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در خصوص شعارسال گفت:من معتقدم که بیانات و تعیین شعارسال از سوی مقام معظم رهبری با انگیزه و حساب و کتاب دقیق است.

 

وی افزود:قطعا تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری صرفا شعار نیست بلکه نقشه راهی است برای رسیدن به قله‌های افتخار و عزت ایران اسلامی است که همه باید در راستای تحقق این نقشه راه کوشا باشند.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده گفت: تعیین شعار سال مربوط به همان سال نیست بلکه باید برای همه سال ها این مهم مورد توجه جدی قرارگیرد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: توجه به تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری در طی سال های گذشته باعث شد تا رویکرد جهش حرکتی کشور نیز به این سمت و سو باشد.

 

موحد گفت: اعتقاد داریم امروز دولت انقلابی باید در حوزه معیشت مردم و اشتغال جوانان با ارائه طرح ها و برنامه های راهبردی نسبت به رفع مشکلات گام‌های اساسی بردارد.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده گفت:در سال جدید نیز انتظار داریم همه مسئولان و دست‌اندرکاران نظام نسبت به حرکت جهادی در مسیر شعار سال حرکت کنند تا بتوانیم در رفع مشکلات مردم ثابت قدم تر باشیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.