گروه: اخبار استان خبر: 212614 / تاریخ انتشار : 1401/9/16 ساعت : 13:06
تحقق یکی دیگر از وعده های استاندار در سفر به لنده:

تحقق وعده استاندار در سفر به لنده/ پایان 12سال چشم انتظاری مردم + تصاویر

پس از 12سال چشم انتظاری مردم روستاهای حوزه قیام در بخش مرکزی لنده در دولت سیزدهم این چشم انتظاری در سفر اخیر استانداربه این شهرستان با پیشرفت90درصدی درحال اتمام است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از دغدغه های همیشگی مردم روستاهای بره مل و حوزهای تابعه قیام در بخش مرکزی شهرستان لنده در 50سال گذشته بحث احداث پل ارتباطی بر روی دره فصلی دره شوری قیام است که در سال های گذشته فنداسیون های این پل ساخته و به حال خود رها شده بود.

 

در طول این سال ها مردم برای تردد از این دره فصلی به خصوص در روزهای بارانی کاری سخت و دشوار بود و حتی چندین فقره خودروها نیز واژگون شدند و خطرات جانی نیز همواره دانش آموزان دبیرستانی این روستاها را نیز تهدید می کرد.

در سفر اخیر استاندار به شهرستان لنده یکی از مهمترین مطالبات مردم از احمدی تکمیل این پل ارتباطی بوده است که با پیگیری های فرماندار و شخص استاندار اعتبار این پل بعد از سفر استاندار تامین و به اداره راهداری ابلاغ و عملیات اجرایی آن دوماه پیش آغاز و امروز با پیشرفت90درصدی در حال اجرا است.

فرماندار شهرستان لنده در خصوص احداث این پل و پایان دغدغه 12ساله مردم این منطقه گفت:توجه به مطالبات مردمی در دولت سیزدهم به عنوان یکی از مولفه های است که همواره مورد توجه مجموعه دولتمران در دولت سیزدهم بوده است.

---

 

جلال دانش گفت: در اولین سفر استاندار به شهرستان لنده و در سفر به روستاهای قیام و بره مل در دیدار مردم مهمترین دغدغه مردم این مناطق تکمیل پل ارتباطی روستای بره مول و دره شوری قیام بوده است که این مهم بعد از سفر استاندار به عنوان مصوبات اصلی در دستور کار قرارگرفت.

وی گفت: پل روستای بره مول با پیگیری های خوب فرمانداری و اداره راهداری و همکاری خیلی خوب بنیاد علوی تکمیل و به بهره برداری رسید و در ادامه نیز عملیات اجرایی پل دره شوری قیام نیز کلنگ زنی شد.

فرماندار شهرستان لنده گفت: پیمانکار از همان روز کلنگ زنی عملیات اجرایی ساخت پل را آغاز کرد و امروز با پیشرفت 90درصدی همراه بوده است که در دهه مبارک فجر با حضور مسولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

دانش گفت: با تکمیل و راه اندازی این پل مسیر ارتباطی روستاهای این حوزه به شهر لنده کاهش یافته و مسیری بدون خطر را طی خواهند کرد.

گفتنی است در گذشته با رسیدن فصل بارش مسیر به طور کامل مسدود و مردم با مشکلات فراوانی روبرو میشدند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.