گروه: اخبار استان خبر: 156328 / تاریخ انتشار : 1399/1/21 ساعت : 10:18

نگرانی مردم کهگیلویه از تعطیلی ایستگاه های غربالگری بین شهری

آمار شهرستان چرام و حساسیت های موجود در مورد بیماری کرونا در این شهرستان موجب شده تا اقدامات بیشتری برای کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لحاظ شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد اقدامات بسیار خوبی از سوی همه نهاد ها، سازمان ها و گروه های مردمی و جهادی در این استان صورت گرفت که موجب تشکر رئیس جمهور از این استان برای مقابلعه با کرونا شد.

 

اما با پایان تعطیلات نوروز و بازگشایی مسیر ها و همچنین کاهش تشدید مراقبت ها در شهرهای شهرستان ها و همچنین تعطیلی و برداشتن ایستگاه های بازرسی و غربالگری در ورودی های شهرهای مختلف نگرانی ها برای شیوع این ویروس در استان کهگیلویه و بویر احمد و همچنین سایر مناطق و استان های کشور افزایش یافته است.

 

در شهرستان چرام وضعیت نامناسب اعلام شده و این وضعیت موجب شده تا استاندار کهگیلویه وبویر احمد شخصا برای بازرسی میدانی و گفت و گو با مسئولین بهداشت و درمان کهگیلویه بزرگ و فرمانداران آن ها به این شهر سفر کند.

 

آمار شهرستان چرام و حساسیت های موجود در مورد بیماری کرونا در این شهرستان موجب شده تا اقدامات بیشتری برای کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لحاظ شود.

 

اما نکته مهم این جاست که شهرستان کهگیلویه با 200 هزار نفر جمعیت در مجاورت شهرستان چرام قرارداشته و فاصله آن ها از یکدیگر نزدیک به  15 دقیقه است و با شیوع بیشتر ویروس کرونا در چرام و تعطیلی ایست و بازرسی در مسیرهای ارتباطی این شهرستان نگرانی های مردم در شهر ها و روستاهای مجاور از قبل بیشتر شده است.

 

حال با این شرایط باید دید که نهادهای دولتی باز هم بر اهمیت طرح  فاصله گذاری اجتماعی بر ایست های بازرسی و غربالگری های بین شهری پافشاری می کند یا با اعمال تصمیمات مناسب و عملی از شیوع بیشتر ویروس کرونا در استان جلوگیری می کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.