گروه: اخبار استان خبر: 153727 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 17:05
مهدی روشنفکر:

برنده باشم یا بازنده؛به نتیجه انتخابات تمکین می کنم/ندای وحدت با مدیریت های معامله گر میانه ای ندارد

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: هر جا به جوانان توجه شد و به آنها بها داده شد خود را نشان دادند، برخورد های اشتباه با این جوانان باعث فرار آنها شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مهدی روشنفکر کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های بویراحمد و دنا در میان مردم شهر یاسوج سخنرانی کرد.

روشنفکر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: منشور ندای وحدت، مرام ندای وحدت با مردم بودن و درخدمت مردم بودن است،  در دو دهه گذشته در این استان و بخصوص در این شهرستان به جای گوش دادن به خواسته مردم بعضی از این مدیران نا کارآمد، گزینشی  عمل کردن آنها باعث شد تا ندای وحدت  در سال ۹۴ اظهار وجود کند.

 
وی ادامه داد: ندای وحدت یعنی مخالفت با مرزبندی ها علیا و سفلی بودن؛ بنابراین بر اساس این اصل انقلابی کردن و غیر انقلابی کردن دور از شان ندای وحدت است، شعار دوم ندای وحدت عدالت اجتماعی است که مردم از این همه بی عدالتی خسته اند و باید فرصت ها را بوجود آورد تا عدالت اجتماعی را بوجود بیاوریم.
 
روشنفکر عنوان کرد: شعار بعدی ندای وحدت جوانگرایی است و بارها تاکید کردم که کسانی که سال های سال بر مدیریت این استان چنگ زده اند سمعک گوشتان را تنظیم کنید و صدای مردم را بشنوید، متاسفانه به جای این که گوش کنند پنبه در گوش و سرمایه های  جوان بی توجهی کردند.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی  عنوان کرد:  هر جا به جوانان توجه شد و به آنها  بها داده شد خود را نشان دادند، برخورد های اشتباه با این جوانان باعث فرار آنها شده است، شعار بعدی ندای وحدت شایسته سالاری است.
 
وی ادامه داد: ندای وحدتی ها با مدیریت های معامله گر میانه ای ندارد و یکی از انگیزه های ورود من دریافت جوانان و درک جوانانی است که مظلوم هستند،  مبارزه با فساد و پارتی بازی های که در استان ما موج می زند یکی از رسالت های اصلی ندای وحدت است.
 
وی عنوان کرد: متاسفانه در همین راستا شنیدم فردی که از بزرگان جناح راست است گفته این روشنفکر خطری  برای جریان چپ و راست است و من به این بزرگوار پیام می دهم روشنفکر خطر نیست و او با همه سلایقی که کارنامه موفق مدیریتی دارد کاملا سازگار است.
 
وی گفت: این بزرگوار بداند سال های سال چپ و راست را چپ راست کرد ، ندای وحدت ملی است بین همه سلیقه ها و نه تنها در استان و شهرستان بلکه از این قابلیت ها در سطح کشور استفاده کند و اما دیگری که خود را خروجی جریان اصلاح طلب نامیده و الان برای وی احترام زیادی قائل هستم، شنیدم در چند روز اخیر تخریب کرده و به او می گوییم دستم را به طرف جناب عالی و همه رقبا دراز می کنم و دست شما را می فشارم و به این عزیز پیشنهاد می دهم اگر سی بار هم حضور پیدا کنی اوج رای آوری شما رای سوم یا چهارم بودن است.
 
وی ادامه داد: دوستان و عزیزان شما که این حضورتان یک حماسه نه تنها  افتخار برای استان بلکه برای کشور خلق کردید، دلیل این  مشکلات به کشور بر نمی گردد به نادیده گرفتن این شعار هایی است که گفتم و بنابراین در خواست می کنم از همه عزیزان و فرهیختگان بیاید مشکلات استان را با منشور ندای وحدت درمان کنیم.
 
این کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: سه تذکر می دهم اول عزیزان در تاریخ استان این حماسه ای که خلاق کردید بی نظیر است در کمال خون سردی اخلاق مدار باشید و آرامش خود را حفظ کنید و در این روز های باقی مانده تا روز جمعه بر اساس شورای تامین همه هواداران حتی آنها که مخالف بنده هستند به این نکته توجه داشته باشد که حمل اسلحه بر اساس  مصوبات شورای تامین زندانی خواهد داشت.
 
روشنفکر گفت: نکته پایانی تاکید می کنم بعد از پایان برنامه و حتی روزهای بعد در رابطه با کاروان و برنامه های تبلیغاتی امشب ساعت ۲۴ پایان می یابد و برگزاری هر گونه تبلیغات و کاروان ممنوع است و برای بعد از اعلام نتیجه چه برنده انتخابات باشم و چه نباشم به قانون جمهوری اسلامی ایران تمکین کنم، و از همه شما می خواهم که مراعات کنید و بر اساس قانون همه ما باید به قانون تمکین کنیم .
 
وی در پایان گفت:  از همه احساسات شما و شورای تامین و نیروهای انتظامی و نظامی و سربازان گمنام امام زمان تشکر می کنم.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 ---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.