گروه: اخبار استان خبر: 118064 / تاریخ انتشار : 1398/2/3 ساعت : 12:20
به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت؛

تلفیق خلاقیت و آموزش در اردوی فرهنگی روستاهای محروم استان+تصاویر

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به برگزاری کلاس های فرهنگی و آموزش قرآن در روستاهای هدف کرده است که به همت امام جماعت صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به برگزاری کلاس های فرهنگی و آموزش قرآن در روستاهای هدف کرده است که به همت امام جماعت صورت می گیرد.

 
 
 
 
لازم به ذکر است، دهستان های زیلایی و سیلاب کلوار، چین ، دیشموک، جاورده و ممبی به عنوان دهستان های هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی بوده که در خصوص رونق تولید و هدایت دانش آموزان به عنوان سرمایه های اجتماعی، اقدامات موثری در آنها صورت گرفته است.
 
 
 
 
همچنین در دهستان های هدف قرارگاه تعداد ۱۸ روحانی مستقر حضور دارد که در راستای اهداف قرارگاه و مبحث مهم گام دوم انقلاب و تمدن سازی فعالیت دارند.
 
 
 
 
گفتنی است، ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی شامل ۵ معاونت" کارگروه" تعلیم و تربیت، فرهنگی- اجتماعی، اقتصاد و اشتغال، زیرساخت و عمران، طب اسلامی و سلامت بوده که از سال ۹۶ تا کنون منشاء خدمات چشمگیری در دهستان های هدف با هویت بخشی به روستا و توانمندسازی روستا نشینان بوده است.
 
 
 
 
شایان ذکر است، ساختار و رویکرد قرارگاه جهادی و فعالیت های میدانی با تکیه به نیروهای بسیجی زیر مجموعه است که در قالب سهام آورده دستگاهای اجرایی، مشارکت مردم و فعالیت های میدانی خود قرارگاه به پیشرفت و آبادانی روستا ها منتهی می شود و این نوع فعالیت ها پوشش دهنده سیاست های نظام در حوزه آبادانی روستاها و رونق تولید و اشتغال با کادر سازی بهینه است.
 
 
 
تصاویر تکمیلی از اقدامات فرهنگی و آموزشی قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان در زیر آمده است:
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.