رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
پنج‌شنبه 1402/12/10 Thursday - 2024 29 February الخميس ، 19 شعبان ، 1445
ساعت

با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بازی سه بُعدی زرین و انیمیشن تک تیرانداز از محصولات چند رسانه ای مرکزمتنای فضای مجازی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس؛بازی اندروید «زرین» و انیمیشن دو دقیقه ای تک تیرانداز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونمایی شد.

این بازی(زرین) توسط تیم شهید همت با سرگروهی هادی ناطق فر و به پشتیبانی مرکز متنای معاونت فضای مجازی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تهیه و تولید شده است.

این بازی زیبا روایتی از حماسه آفرینی های سردار شهید عبدالرسول زرین تک تیرانداز بزرگ دنیا ملقب به صیاد خمینی است که اصالتی کهگیلویه و بویراحمدی دارد و متولد این استان است.

همچنین در این مراسم رونمایی که همزمان با سفر رئیس سازمان بسیج مستضعفین به استان برگزار شد،پویانمایی «تک تیرانداز» که با موضوع اولین شهید مدافع حرم کهگیلویه و بویراحمد، سردار شهید ستار اورنگ است مورد رونمایی قرار گرفت.

 این محصول نیز به پشتیبانی مرکز متنای معاونت فضای مجازی سپاه فتح و در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد تهیه و تولید شده است.

انیمیشن  تک تیرانداز در زمان دو دقیقه ای خود به دلاور مردی های سردار شهید ستار اورنگ اولین شهید مدافع حرم استان اشاره دارد.

دانلود
1402-07-20 17:58 شماره خبر : 703 https://sobhezagros.ir/short/4kraN 2 31/55
اخبار مرتبط
نظرات