رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
دوشنبه 1403/02/03 Monday - 2024 22 April الاثنين ، 13 شوّال ، 1445
ساعت
1402-12-10 23:03 شماره خبر : 2807 https://sobhezagros.ir/short/4PREl 0

اسامی نامزدهای نهایی انتخابات مجلس در کهگیلویه‌وبویراحمد توسط فرمانداران سه حوزه انتخابیه اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  «صبح زاگرس» فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: از میان ۲۰ کاندیدای زیر یک نفر با رای اکثریت مردم حوزه بویراحمد، دنا و مارگون، نماینده مردم این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌شود.

وی اسامی این کاندیدا‌ها را بدین شرح اعلام کرد:

۱- علی آراوند

۲- سید روح الله ارجمند

۳- علی محمد اسلامی تل خسروی

۴- رضا امیدی پور

۵- رضا بازیار منصور خوانی

۶- محمد بهرامی سیف آباد

۷- شیرعلی خرامین

۸- داریوش رستخیز

۹- میثم روزستان

۱۰- مهدی روشنفکر

۱۱- رحیم سبحان زاده

۱۲- محمد ابراهیم مجاهد

۱۳- محبوبه محرابی

۱۴- علی محمدی نصرآباد

۱۵- مجید مسعود فر

۱۶- مهران معصومی

۱۷- نستهن مقدم

۱۸- شهناز ملکی

۱۹- نادر منتظریان

۲۰- سید مهدی موسوی پور

 

-----------------------

فرماندار شهرستان گچساران گفت: از میان ۱۸ کاندیدای زیر یک نفر با رای اکثریت مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت، نماینده مردم این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌شود.

وی اسامی این کاندیدا‌ها را بدین شرح اعلام کرد:

 

۱- علی محمد آقایی

۲- نجف آژیده

۳- ایرج افراز

۴- مختار اسدیان

۵- مجتبی احسان بخش

۶- مجتبی پناهی

۷ -غلامرضا تاجگردون

۸- ساسان دلاویز

۹- محمد ظریف رضایی

۱۰- اردلان زینل زاده

۱۱- ریحان محمدزاده ده بزرگی

۱۲- ذوالفقار حق پرست

۱۳- روح الله جهان بین 

۱۴- سید قدرت الله کشاورز

۱۵ - سید جواد فدایی

۱۶- تیمور فلاحت زاده

۱۷- سید اکبر علیزاده

۱۸ -محمود محمودی مقدم

 

---------------------

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: از میان 16 کاندیدای زیر یک نفر با رای اکثریت مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ، نماینده مردم این حوزه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می شود.

 

 وی اسامی این کاندیداها را بدین شرح اعلام کرد:

 

۱- البرز برنایی پور کد نامزد ۱۲۸

۲- سید علی محمد بزرگواری کد نامزد ۱۲۹

۳- شمس اله بهره برکد نامزد: ۱۳۱

۴- سید حمید بیژن نیاکد نامزد: ۱۳۴

۵- عطا اله جاوری کد نامزد: ۱۳۸

۶- سید فرج دانشی کد نامزد ۱۴۸

۷- رضا دهبانی پور کد نامزد ۱۵۲

۸- عبداله سپید نامه کد نامزد: ۱۵۹

۹- آیت اله سعادتیان کد نامزد: ۱۶۲

۱۰- سید هدایت اله شریعتی مهر کد نامزد: ۱۶۴

۱۱- علی عالیپور کد نامزد: ۱۶۹

۱۲- محمد علوی تبار کد نامزد ۱۷۱

۱۳- محمد علی محدثی کد نامزد: ۱۸۴

۱۴- حکمت اله مرادی کد نامزد: ۱۸۶

۱۵- علی مژدهی کد نامزد ۱۹۱

۱۶- سید محمد موحد کد نامزد ۱۹۳

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار