کد خبر: 99789
لذت پرواز در اوج آسمان/
پرواز دیدنی پاراگلایدرها دربام نفت ایران+فیلم
پاراگلایدر یک وسیله نوظهور پروازی است که به سرعت در ایران در حال توسعه است. از لحظه ای که پرواز را تجربه کنید، بر روی زمین با چشمانی دوخته به آسمان قدم خواهید برداشت، جایی که آنجا بودید و مشتاق بازگشت به آنجا هستید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رشته ورزشی پاراگلایدر یکی از رشته های ورزشی کوهستانی، مهیج و از پر طرفدار ترین رشته های توریستی ورزشی در دنیاست، این پرواز بدون نیاز به آمادگی یا مهارت خاص تنها نیاز به آرامش دارد تا شما را به اوج لذت و آرزوی دیرینه بشریت یعنی پرواز برساند.

این روزها شاهد پروازهای زیبا در سایت پروازی شهرک هدایت گچساران هستیم،در پرواز با پاراگلایدر به دلیل نداشتن هیچ کابینی عین یک پرنده واقعی در هوا غوطه ور هستید و لذت واقعی پرواز را حس می کنید.

پاراگلایدر یک وسیله نوظهور پروازی است که به سرعت در ایران در حال توسعه است، این وسیله ساده‌ترین وآخرین دستاورد بشر برای پرواز شخصی بوده و با توجه به این‌که وزن و حجم کوچکی دارد به‌راحتی قابل حمل است.

این درحالی است در یک پرواز تفریحی می توان حداقل یک ربع و حداکثر نیم ساعت و در شرایط مناسب هوایی حتی بیشتر در پرواز باشید.

پاراگلایدرینگ یا اصطلاحا چترپری، یک ورزش تفریحی و رقابتی هیجان‌انگیز است. هنگام پرواز، خلبان آن، پرواز را با یک پاراگلایدر که در واقع نوعی بادپر است تجربه می کند، این وسیله موتور ندارد و نشست و برخاست آن توسط پاهای خلبان انجام خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب