کد خبر: 158004
بر اساس گزارش های دریافتی؛
هجوم گردشگران استان های جنوبی به شهر سی سخت/آقای استاندار تا قبل از بحران به فکر راه چاره باشید
بر اساس گزارش های دریافتی از شهروندان سیسختی؛ برخی مسافران از استان های جنوبی در ورودی های این شهر مشاهده شده اند که قصد ورود به مرکز شهرستان دنا را دارند؛ موضوعی که نشان می دهد مردم به هشدارهای داده شده از سوی مسئولان توجهی نکرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شیوع کرونا باعث تعطیلی تمامی مناطق گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد شد، استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در روزهای اخیر اط تعطیلی بودن تمامی مناطق گردشگری، تفرجگاه ها و پارک های استان تا اطلاع ثانوی خبر داده بود.

 

در روزهای اخیر آمار مبتلایان به کرونا در برخی استان های همجوار کهگیلویه و بویراحمد از جمله خوزستان به شدت در حال افزایش است؛ استانی که در سال های اخیر و به خصوص دراین فصل سال بیشترین مسافر را به کهگیلویه و بویراحمد داشته است.

 

با توجه به تعطیلی مناطق گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد و در پیش بودن تعطیلات عید فطر و همچنین توجه به این قضیه که برخی استان ها از جمله خوزستان دارای وضعیت قرمز کرونایی هستند، شاهد سیل مسافران به کهگیلوبه و بویراحمد هستیم.

 

بر اساس گزارش های دریافتی از شهروندان سیسختی؛ برخی مسافران از استان های جنوبی کشور در ورودی های این شهر مشاهده شده اند که قصد ورود به مرکز شهرستان دنا را دارند؛ موضوعی که نشان می دهد مردم به هشدارهای داده شده از سوی مسئولان توجهی نکرده اند.

 

لذا این انتظار از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص استاندار وجود دارد که هر چه سریعتر در خصوص اتخاذ تمهیدات لازم برای عدم ورود مسافر به استان چاره بیندیشند و تا شرایط بحرانی نشده است این مساله را کنترل کنند.

 

انتهای پیام/