کد خبر: 133192
بمب خبری اتلتیکو: خامس به جای گریزمان در واندا؟
روزنامه مارکا گزارش داد اتلتیکو مادرید در آستانه منفجر کردن یک بمب نقل و انتقالاتی قرار دارد و به جذب خامس رودریگز نزدیک شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، روزنامه اسپانیایی مارکا امروز صفحه اول خود را به خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید که فصل گذشته به عنوان بازیکن قرضی در بایرن مونیخ حضور داشت اختصاص داده و مدعی شد باشگاه اتلتیکو مادرید که به خاطر از دست دادن آنتوان گریزمان در شرایط بغرنجی به سر می‌برد قصد دارد با منفجر کردن بمب نقل و انتقالاتی خود، خامس را جذب کرده و به واندا متروپولیتانو منتقل کند.

 

 

مارکا می‌گوید خامس رودریگز به ماندن در شهر مادرید علاقه‌مند است و کادر فنی روخی بلانکو نیز به کیفیت ستاره کلمبیایی اعتقاد داشته و مایلند او را به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند. بر اساس ادعای مارکا، خامس هم به اسباب‌کشی به سمت دیگر شهر مادرید و حضور در اتلتیکو علاقه‌مند است و به نظر می‌رسد اتلتیکو و ستاره کلمبیایی برای محقق کردن این انتقال جنجالی مشکلی ندارند.

 

درحالیکه اتلتیکو عزم خود را برای جذب خامس رودریگز جزم کرده به اعتقاد مارکا تنها مشکلی که بر سر راه انتقال او وجود دارد، همسایه بزرگ روخی بلانکو، رئال مادرید است که در حال حاضر خامس رسماً بازیکن آن محسوب می‌شود.

 

تا چندی پیش گمان می‌رفت خامس به زودی به باشگاه ایتالیایی ناپولی ملحق خواهد شد و از رئیس این باشگاه گرفته تا سرمربی‌اش از خوشحالی خود در به خدمت گرفتن ستاره کلمبیایی صحبت کرده بودند و در حرف‌هایشان به گونه‌ای وانمود می‌کردند که به انتقال خامس اطمینان دارند.

 

 

ولی مارکا حالا مدعی شده که خامس علاقه چندانی به انتقال به ایتالیا و ناپولی نداشته و تمایل او برای ماندن در شهر مادرید باعث شده اتلتیکو را به ناپولی ترجیح بدهد.

 

خامس که دو فصل گذشته را درحالیکه بازیکن رئال مادرید بوده به صورت قرضی در بایرن مونیخ توپ زده از مدتی پیش دریافت که در برنامه‌های زین‌الدین زیدان، سرمربی جدید رئال برای فصل آینده جایی ندارد.

 

از همان زمان بود که خامس دریافت انتقالش در فصل تابستان قطعی است و در نتیجه تلاش کرد تا بهترین گزینه برای خود را انتخاب کند. رئال مادرید بدون تردید می‌خواهد در فرصت باقیمانده از پنجره نقل و انتقالات خامس را واگذار کرده و از مبلغ دریافتی در ازای انتقال او برای جذب مهره‌های مد نظر زیدان استفاده کند. باید دید در روزهای آینده، ستاره کلمبیایی سرانجام از کدام باشگاه سر در خواهد آورد.