کد خبر: 114514
سریال دنباله دار فرودگاه یاسوج به قسمت "ماهان" رسید/داستان سریالی عکسهای یادگاری با هواپیماها ادامه دارد!+تصاویر
به تازگی هواپیمای جدید شرکت ماهان وارد فرودگاه یاسوج شد که امیدواریم به سرنوشت قبلی ها دچار نشود و مردم استان بتوانند بدون اضطراب و تشویش مسافرت کنند و مسئولان کشوری برای سفر به استان نیاز نباشد به استان های مجاور سفر کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از سانحه هوایی هواپیمای  ATRآسمان فرودگاه یاسوج، نواقص و ایرادات این مجموعه بیش از پیش برای رسانه ها، کارشناسان، مدیران و عموم مردم روشن و‌آشکار شد.

 

با همه ی این اوصاف برای رفع این نواقص جلساتی هم تشکیل شد که پس از مدتی برای جایگزینی، هواپیمایی آتا میهمان فرودگاه یاسوج‌ شد که طولی نکشید تا آن هواپیما نیز مسیر آمده را برگردد و باز هم فرودگاه یاسوج بدون هواپیما به کار خود ادامه دهد.

 

 
 
 
 
در ادامه به حواشی مهم و قابل توجه این فرودگاه اشاره ای می شود؛ پس از سقوط هواپیمای مسافربری خیلی از مسئولان از جمله عباس آخوندی وزیر وقت راه و شهرسازی وعده دادند که فرودگاه یاسوج دوباره صاحب پرواز می شود اما پس از حضور کوتاه مدت یک شرکت هواپیمایی به نام "آتا"در یاسوج، این شرکت عطای حضور در یاسوج را به لقایش بخشید و فرودگاه یاسوج عملا تعطیل شد.
 
 
 
 
در همان ایام نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با حمایت از آخوندی و مخالفت با استیضاح وی، قول داد زمینه های توسعه استان از جمله در بحث فرودگاه یاسوج انجام خواهد شد اما اکنون شواهد چیز دیگری را نشان می دهد.
 
 
 
 
ضعف مسئولان رده بالای استان از جمله نماینده شهرستان در این خصوص باعث شد سرمایه ای که می توانست به قول خودشان یکی از عوامل توسعه باشد، نه تنها باعث توسعه نشد بلکه چیزی از خودش هم باقی نماند.
 
 
 
 
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در صفحه مجازی خود  تصاویری را منتشر کرد که البته با افتخار هم از آن یاد می کرد؛ این تصاویر مربوط به حضور این مدیرکل به همراه معاون اقتصادی استاندار در فرودگاه شیراز بود که برای استقبال از خانم ابتکار به آن جا رفته بودند.
 
 
 
این کار در حالی صورت گرفته است که نمی دانیم به حال نداشته های این شهر و استان باید گریه کنیم یا باید به جای مسئولان رده بالای استان خجالت زده باشیم.
 
 
 
 
از حواشی جالب دیگر اینکه تعطیلی فرودگاه یاسوج باعث شد نمایندگان استان سوار بر یک مَرکَب کرد، حداقل همین مشکل موجب شد تاجگردون، زارعی و هاشمی پور؛ پس از مدت ها در یک قاب بیاییند.
 
 

 
 
 
به تازگی هواپیمای جدید شرکت ماهان وارد فرودگاه یاسوج شد که امیدواریم به سرنوشت قبلی ها دچار نشود و مردم استان بتوانند بدون اضطراب و تشویش مسافرت کنند و همچنین مسئولان کشوری برای بازدید و سفر به استان نیاز نباشد به استان های مجاور سفر کنند.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/