گروه: اخبار استان خبر: 98162 / تاریخ انتشار : 1396/3/8 ساعت : 19:20
با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری صورت گرفت:

مهار آتش در کوه حاتم و منطقه تل رش در لنده + تصاویر

آتش سوزی دو روزه در کوه حاتم و منطقه تل رش قیام با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده مهارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در ادامه آتش سوزی های دامنه دار در گرمسیری ترین نقطه استان کهگیلویه وبویراحمد این بار نیز پس از دو روز تلاش و کوشش کارکنان اداره منابع طبیعی و اعضای مدیریت بحران این شهرستان با حضور عزت الله بهشتی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آتش سوزی منطقه کوه حاتم و منطقه تل رش قیام مهار شد.

این آتش سوزی از منطقه تنگ آب مشرف بر روستای دلیک آغاز و به محض اطلاع نیروهای منابع طبیعی و جهاد کشاورزی به منطقه اعزام و اقدام به اطفا ء حریق نمودند که در روز اول در ساعت 10شب حریق کنترل ولی به دلیل وزش باد و وجود کنده های سوخته شده، آتش مجددا شروع شد که با اعزام نیروهای ادارات منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی، جمعیت هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان، تعدادی از دوستداران طبیعت شهرستان لنده، ادارات منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان بهمئی، کهگیلویه و مردم بومی که حضوری فعال داشتند عملیات اطفاء حریق آغاز و پس از تلاشهای فراوان بعدازظهر روز دوم آتش به طورکامل مهار شد.

ذبیح الله محمدی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده با تقدیر از همه کسای که در اطفاء این آتش سوزی یار و مددکار طبیعت بودند قدردانی کرد.

وی حضور پرشور و نشاط مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری و مدیریت کنترل بحران را از عوامل موثر در تسریع در اطفای حریق دانست.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده تصریح کرد: از خانواده های صدری، بدری، سهرابی و اهالی محترم و جوانان خوب روستاهای دلیک ،چلی و لارب که در این دو روز همکاری زیادی داشتند به طور ویژه قدردانی می کنیم.

 

 
 
 
 

منطقه تل رش در فاصله 45کیلومتری شهرلنده و فاقد جاده دسترسی می باشد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م75

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.