گروه: اخبار استان خبر: 87335 / تاریخ انتشار : 1396/2/15 ساعت : 19:21

از رای دادن بصورت طایفه‌ای وجناحی خودداری کنید/ جاده ارتباطی دیشموک-دهدشت در شان نظام اسلامی ومردم نیست/ فعالیت گازرسانی به دیشموک تعلیق شد

امام جمعه دیشموک با انتقاد از وضعیت نامطلوب آسفالت راه ارتباطی دیشموک_چاروسا به دهدشت، اظهار کرد: این مسیر ارتباطی در شان و منزلت مردم و آن هم بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی، نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  حجت الاسلام شیخ علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه این هفته دیشموک ضمن دعوت مردم به رعایت تقویب الهی و پرهیز از معاصی، اظهار کرد: 11 شعبان میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک عرض می کنیم.

وی، به انحرافات موجود از جمله مسائل اخلاقی در جامعه اشاره کرد و گفت: جوانان ما در این راستا، حضرت علی اکبر(ع) را الگوی رفتاری واخلاقی خویش قرار دهند.

حجت الاسلام راوند یوسف پیامبر را هم از جوانان نمونه تاریخ اسلام عنوان کرد و گفت: حضرت یوسف پیامبر خودش را حفظ کرد  و  به آن مقام پیامبری وعلم حکمت رسید.

امام جمعه دیشموک در ادامه اذعان کرد: مقام معظم رهبری (مدظله) در دیدار با کارگران فرمود؛ آنچه سایه جنگ و تعرض دشمن را در طول این سالهای متمادی، از سر مردم و کشور ما دورنگه داشته، نه مذاکرات و برجام، بلکه حضورمردم بوده است.

حجت الاسلام راوند گفت: حضور مردم در همه صحنه ها به ویژه شرکت باشکوه در انتخابات، تضمین کننده نظام بوده و این مسئله است که سایه جنگ را ازسر ما برداشته و دست دشمن را از تعرض به کشور نظام اسلامی ما، کوتاه می کند.

امام جمعه دیشموک به انتخابات پیش رو هم اشاره کرد و  از مردم خواست تا به کسی رای دهند که اهدافی در جهت حفظ نظام اسلامی داشته و کاردان شایسته باشد.

حجت الاسلام راوند گفت: مردم از رای دادن بصورت طایفه ای و یا به شکل جناحی، خودداری کنند.

امام جمعه دیشموک همچنین به جایگاه رفیع و باارزش مدافعان حرم اشاره کرد وگفت: توهین یک شخص معلوم الحال به شان ومنزلت مدافعان حرم، ناشایست بوده و محکوم است.

حجت الاسلام راوند با انتقاد از وضعیت نامطلوب آسفالت راه ارتباطی دیشموک_چاروسا به دهدشت، اظهار کرد: این مسیر ارتباطی در شان و منزلت مردم و آن هم بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی، نیست.

امام جمعه دیشموک افزود:  مسئولان در این راستا تلاش کنند و  ان شاءالله برای این مسیر ارتباطی چاره ای بیاندیشند.

وی با بیان اینکه،  این جاده در شان نظام اسلامی نیست، گفت: مسئولان محترم به  این موضوع توجه کرده و آن را پیگیری کنند.

حجت الاسلام راوند همچنین به کلنگ زنی گازرسانی به دیشموک اشاره کرد و گفت: از زحمات مسئولان به ویژه مهندس هاشمی پور که در این رمینه درتلاش هستند، تقدیر و تشکر می شود.

امام جمعه دیشموک گفت: البته می بینیم که از زمان کلنگ زنی تا کنون زمان زیادی گذشته ولی خبری نیست.

 

امام جمعه دیشموک خطاب به مسئولان به ویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: بعد از کلنگ زنی گازرسانی به دیشموک، وضعیت فعالیت به حالت تعلیق درآمده و انتظار داریم پیگیری ها و تلاش دستگاه های مرتبط، بیشتر شود.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی شهرستان کهگیلویه،

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.