گروه: لنده خبر: 63979 / تاریخ انتشار : 1395/4/20 ساعت : 09:24
مسئول ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده:

حجاب وعفاف تضمین کننده سلامت اخلاقی جامعه هستند

مسئول ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده گفت: حجاب وعفاف دژهای مستحکمی برای تضمین سلامت اخلاقی جامعه هستند که باید در جامعه مانا و ماندگار باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،حجت الاسلام سید محمود الهی نیا مسئول ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد و گفت: همه ما باید بپذیریم که مصونیت واقعی و سلامت روحی، اخلاقی و رفتاری جامعه تنها در سایه حجاب و عفاف تحقق خواهد یافت.

وی افزود: مسئله حجاب و عفاف از مهمترین مسائل در جامعه است چرا که اگر این مسئله مهم در جامعه به فراموشی سپرده شوند شاهد ناهنجاری ها ی زیاد اجتماعی در جامعه خواهیم بود.

 مسئول ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده تصریح کرد: حجاب وعفاف دژهای مستحکمی برای تضمین سلامت اخلاقی جامعه هستند که باید در جامعه مانا و ماندگار باشند.

وی در ادامه تاکید کرد: مهمترین ثمرات حجاب و عفاف در جامعه آرامش روحی، استحکام پیوند خانوادگی، حفظ نسل، جلوگیری از مسائل اخلاقی، پائین آمدن آمار طلاق، خودکشی از جمله آنهاست.

الهی نیا اظهارکرد: مسئله حجاب و عفاف تنها مختص به بانوان نیست بلکه مردان نیز باید نسبت به رعایت شئونات اسلامی در محل کار و اجتماع پایبند باشند.

مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: ادارات نیز باید در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تلاش کنند و همه کارکنان نیز باید از قوانین مربوط به حجاب و عفاف مندرج در قانون تبعیت کنند.

انتهای پیام/م/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.