گروه: اخبار استان خبر: 213820 / تاریخ انتشار : 1401/11/2 ساعت : 14:42

مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دنا برگزار شد+تصاویر

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام جمعه سی سخت در این آئین گفت: این مراسم به منظور تکریم جناب آقای محمودی و اقاب غریب پور به عنوان رئیس پیشین دادگستری و دادستان شهرستان دنا و معارفه آقای غلامپور و آقای افشین در این کسوت برگزار شده است.

 

حجت الاسلام مصباح نژاد بیان کرد: در زلزله سی سخت دیدیم که چگونه دادستان و رئیس دادگستری در میدان بودند و مشکلات مرد را مرتفع می کردند، ولی آنگونه که باید و شاید از زحمات آنان تقدیر نشد، امیدوارم در مناصب جدید نیز خوش بدرخشند.

 

وی ضمن آروزی موفقیت برای آقای افشین به عنوان دادستان دنا گفت: از همین ابتدای کار مشخص است آقای افشین اهل تعامل بوده و با ارائه برنامه خود به عنوان احیای نقش معتمدین و متنفذین در جامعه و حل مناقشات بر این موضوع صحه گذاشته است.

 

امام جمعه سی سخت با تاکید بر اینکه هرچه داریم از مردم داریم بیان کرد: خروجی خدمت باید رضایت مردم و حل مشکلات آنان باشد، در کنار مردم بودن و مردمی بودن می تواند یک راهبر و رویکرد باشد که در بین مسئولان موج بزند.

 

در ادامه درخشان زاده فرماندار دنا گفت: کارنامه اقدامات آقایان محمودی و غریب پور در حوزه شورای تأمین قابل تقدیر است.

 

وی افزود: در یک سال حدود بیست جلسه مهم در خصوص شورای تأمین برگزار شد که با ورود به حوزه های مختلف با توانستیم بسیاری از بن بست ها را رفع کنیم همچنین در بحث معارضات نیز دستاوردهای خوبی داشتیم.

 

وی با بیان اینکه توقع و انتظار از دستگاه قضا و مردم و همه مدیران داریم گفت: در حوزه سرمایه گذاری نیازی به همکاری داریم که بتوان رونق اقتصادی ایجاد کرد و مانع از رکود شد و آهنگ رشد در شهرستان دنا در همه زمینه ها زا شتاب ببخشیم.

 

محمود رئیس پیشین دادگستری دنا گفت: از رئیس دادگستری و معاونین آن در مرکز استان که در این جلسه حضور دارند تقدیر و تشکر می کنم، همچنین از همه همکارانانم در دستگاه قضا در شهرستان دنا در طی این سه سال تقدیر و تشکر می کنم.

 

وی بیان کرد: حوزه ریاست بخصوص ریاست دادگستری مشکلات ویژه خود را دارد و ممکن است کمی و کاستی هایی به وجود بیاید که از همین تریبون از همه طلب بخشش می کنم و همچنین آرزوی موفقیت برای آقای غلامی پور و افشین در سمت های جدید خود دارم. 

 

در ادامه غریب پور دادستان پیشین دنا گفت: در سطح شهرستان دنا بیش از تمام استان اراضی ملی آزادسازی و رفع تصرف شده است، در همه زمینه ها در رتبه های برتر استان هستیم.

 

وی افزود: تقدیر و تشکر ویژه دارم از جناب آقای محمودی که زحمات زیادی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان دنا کشیدند، همکاران ما در خدمت به مردم تلاش های زیادی کردند.

 

غریب پور با تاکید بر اینکه نباید خلاف حق و حقیقت قضاوت کرد، گفت: در قضاوت ها به هیچ عنوان نباید رفاقت ها، روابط خویشاوندی و کاری را دخیل کنیم چرا که در پیشگاه خداوند باید جوابگو باشیم.

 

وی در پایان از همه مردم و مسئولان طلب بخشش کرد و گفت: از همه شما همکاران، مسئولان، و مردم محترم شهرستان دنا تقاضا دارم کم و کاستی های ما را ببخشند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1401/11/3 - 22:32
حال و روز منابع طبیعی دنا خوب نیست برا مدیریت این سرمایه گرانبها فکری کنید مدیریت موروثی بسیار ضعیف هست.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.