گروه: اخبار استان خبر: 213275 / تاریخ انتشار : 1401/10/13 ساعت : 11:40
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با صبح زاگرس:

ولایت پذیری و استکبارستیزی ویژگی برجسته حاج قاسم بود

نیک بین با اشاره به اینکه شهید سلیمانی مصداق و سمبل مبارزه با استکبار، مردی خستگی‌ناپذیرو ولایت‌مدار بودگفت: شهید سلیمانی وحدت آفرین بود.

 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: به هر میزان در تفکر خود را به مکارم اخلاقی شهید سلیمانی نزدیک کنیم  در رفتار ما نیز تاثیر گذار خواهد بود.

 

حجت‌الاسلام نیک بین با اشاره به اینکه  سردار سلیمانی  حرف‌هایی که بیان می کرد خود نیز عامل به انها بود افزود: شهید سلیمانی مصداق  و سمبل مبارزه با استکبار، مردی خستگی‌ناپذیر، ولایت‌مدار و ... بود و مردم و مسئولان را نیز دعوت می کرد در برابر دشمنان استکبارستیز  در کارها خستگی‌ناپذیر و مطیع و پیرو ولایت باشند.

 

وی با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی، شهید ملی، بین المللی و منطقه ای است تصریح کرد: از شاخصه های سردار سلیمانی مسئولان باید از آن الگو بگیرند و همه ما در تببین و یادآوری مکارم اخلاقی و شخصیتی این شهیدعزیز تلاش کنیم.

 

 نماینده خراسان رضوی(بردسکن، کاشمر) در خانه ملت صلح و آرامش جهانی برای تمامی مردم جهان را مهم‌ترین آرمان شهید سلیمانی دانست و افزود: سردار سلیمانی در زمان حضور خود  در دنیا مادی پر از خیرات و برکات بودند و بعد از شهادت نیز خون سیدالشهدای مقاومت موجب شکل گیری اجتماع‌های بزرگی در جهان و تبلیغ و تشویق به توحید و خداپرستی بین مردم جهان شد.

 

نیک بین با اشاره به بیانات رهبری در خصوص  اینکه برای دشمن شهید سلیمانی از سردار سلیمانی خطرناک‌تر است گفت: پس از شهادت شهید سلیمانی، در کشورهای دیگر بیشتر شناخته شد، قبل و بعد از شهادت فرمانده ای وحدت آفرین بود در کشور و جهان اسلام.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.