گروه: اخبار استان خبر: 212617 / تاریخ انتشار : 1401/9/16 ساعت : 10:39
امام جمعه دهدشت

دانشجو چشم بیدار جامعه است/دشمن تلاش دارد روح مطالبه گری و استکبارستیزی را خاموش کند

وحدانی فر گفت: دانشجو مؤذن و چشم بیدار جامعه است و اگر مؤذن جامعه خواب بماند مردم هم خواب می‌مانند.

 امام جمعه دهدشت در گفتگو با صبح زاگرس ضمن گرامیداشت روز دانشجو با اشاره به اینکه آنچه در ماهیت روز دانشجو مهم است فلسفه مطالبه‌گری دانشجوست گفت: استکبار در طول تاریخ نشان داده که با ایران قوی مشکل دارد و امروز دشمن تلاش فراوان دارد که روح مطالبه‌گری و استکبارستیزی را خاموش کند.

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر با تاکید بر اینکه  حضور  ۲۰ میلیونی در راهپیمایی اربعین  نشان از تنومند بودن درخت اسلام است افزود: حوادث بیش از ۲ ماه اخیر را به زوزه دشمنان بیش نیست چرا که دشمن به دنبال سوریه‌سازی در کشور است اما موفق نخواهد شد چرا اینکه تلاش‌های انها در فتنه‌های سال‌های قبل به ثمر ننشست.

 

وی با اشاره به اینکه دانشجو مؤذن جامعه است و اگر مؤذن جامعه خواب بماند مردم هم خواب می‌مانند تصریح کرد: دانشجو چشم هشیار جامعه است و باید خلاق، متدین، متعهد، مطالبه‌گر و انقلابی باشد.

 

 وحدانی فر با تاکید بر اینکه دانشگاه نباید سیاسی باشد، باید محل صدور معرفت باشد خاطر نشان کرد: امروز اولویت ما اعتراض و نقد نیست، بلکه تبیین و روشنگری و در صحنه‌بودن است چرا که دشمن در حال  شبهه‌فراکنی‌های است و  امروز رسالت اصلی و جهاد علمی و اعتقادی ما در میدان‌ بودن است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.