گروه: اخبار استان خبر: 212533 / تاریخ انتشار : 1401/9/11 ساعت : 20:34
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

ساخت، تعمیر و تکمیل ۴۳۱ باب مسکن با مشارکت بنیاد علوی در لنده

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده از ساخت، تعمیر و تکمیل ۴۳۱ باب مسکن محرومین در شهرستان لنده خبر داد.

علی نیکبخت در گفت وگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به ساخت مسکن محرومان در شهرستان لنده گفت: طی تفاهم نامه منعقده بنیاد علوی با کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیات اجرایی ساخت  ۸۰ باب مسکن برای خانوارهای بدون سرپناه که مددجو و تحت حمایت  آن نهاد می باشند شروع شده است.

 

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده گفت:در این طرح برای هر نفر سهم بنیاد علوی و کمیته امداد هر کدام ۷۵ میلیون تومان بلاعوض  و سهم بنیاد مسکن پرداخت تسهیلات ساخت تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان می باشد، پیشرفت فیزیکی این طرح ۵۵ درصد برآورد می گردد.

 

نیکبخت گفت: قبل تفاهم نامه بنیاد علوی با سازمان بهزیستی تعداد ۱۲ خانوار داری دو‌معلول که شرایط لازم را داشته اند تعهد شده که برای هر  باب مسکن شهری مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان و مسکن روستایی ۱۵۰ میلیون تومان  بلاعوض پرداخت می گردد.

 

وی در ادامه افزود: علاوه بر ساخت مسکن برای افراد تحت حمایت نهاد های حمایتی تعداد ۱۹۲ واحد مسکن برای افراد بدون سرپناه و اجاره نشین که تحت حمایت هیچ نهادی نیستند در حال اجرا می باشد.

 

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده گفت: سهم مشارکت بنیاد علوی برای هر واحد ۵۰ میلیون تومان بصورت بلاعوض، ۱۰ تن سیمان، ۲ تن میلگرد بصورت رایگان می باشد و سهم بنیاد مسکن پرداخت تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و نظارت فنی بر این طرح می باشد که پیشرفت فیزیکی این طرح ۲۰ درصد می باشد.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.