گروه: اخبار استان خبر: 210751 / تاریخ انتشار : 1401/7/14 ساعت : 12:41
عکس نوشته

اندرحکایت خواب طولانی تونل دیل درگچساران/این تصاویر نیاز به متن ندارد، مسئولان ببینند/چه کسی پاسخگوی نمره صفر تسهیلات صادرات کهگیلویه و بویراحمد است؟+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به مشکل چندین و چند ساله تونل دین در گچساران اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،اندرحکایت خواب طولانی تونل دیل درگچساران،این تصاویر نیاز به متن ندارد، مسئولان ببینند،چه کسی پاسخگوی نمره صفر تسهیلات صادرات کهگیلویه و بویراحمد است؟،کاهش آمار نزاع و رشد 9 درصدی سوانح رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد وکهگیلویه و بویراحمدبدترین عملکرد را در پرداخت وام ازدواج دارد از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.


اهمیت ساخت تونل دیل برای افزایش امکانات رفاهی و نقش آن در رونق کشاورزی و صنعت گردشگری به گونه ای است که مردم انتظار دارند تا پس از مدت ها تعطیلی ، این طرح را تعیین تکلیف کنند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در توئیتی از پرداخت بیش از ۴۸۶ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان در ۶ ماه نخست امسال خبر داد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

با توجه به اینکه شرف آباد یاسوج یکی از پر جمعیت ترین مناطق مرکز استان محسوب می شود ضرورت دارد مشکلات زیر ساختی آن مورد توجه ویژه مسئولین شهری قرار گیرد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش آمار نزاع و رشد 9 درصدی سوانح رانندگی در این استان خبر داد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

۴۸.۸ درصد متقاضیان تسهیلات صادراتی کشور در 5 ماهه نخست امسال موفق به دریافت بیش از ۱۲۸۴ میلیارد تومان اعتبار شدنداین درحالی است که سهم کهگیلویه و بویراحمداز سال99 تا کنون صفر است.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.