گروه: اخبار استان خبر: 210406 / تاریخ انتشار : 1401/7/3 ساعت : 13:56

اجتماع عظیم عزاداران نبوی در یاسوج برگزار شد/امت رسول الله (ص) اهانت اغتشاشگران به مقدسات را محکوم کردند/ایمانی: صدا و سیما اجازه خودنمایی به سلبریتی های وطن فروش را ندهد

همزمان با ۲۸ صفر، تجمع بزرگ عزاداران رحلت جانسوز پیامبر عظیم الشان جهان اسلام(ص) و شهادت سبط گرامی ایشان حضرت امام حسن مجتبی(ع) در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خیل عظیم عاشقان و عزاداران پیامبر اعظم(ص) در قالب هیئت‌های عزاداری امروز در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد به سوگواری پرداختند تا همزمان این اجتماع بزرگ نیز در یاسوج برگزار شود.

 

همزمان با سالروز رحلت جانگداز پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع) مردم شهر یاسوج از مسیر های مختلف به عزاداری خیابانی پرداختند و سپس با تجمع در میدان امام حسین ع این شهر به عزاداری 28 صفر پرداختند.

 

در این اجتماع نبوی ، عزاداران یاسوجی با محکومیت توهین و به آتش کشیدن قران و پرچم جمهوری اسلامی ایران توسط اغتشاشگران ندای الله اکبر سر دادند.

 

در روزهای گذشته تعدادی از آشوب طلبان در تجمعات غیرقانونی برخی از شهرهای کشور، نسبت به ساحت قرآن کریم،پرچم جمهوری اسلامی ایران، بیرق‌های عزاداری، مساجد و حسینیه‌ها جسارت کردند که این امر موجب جریحه دار شدن احساسات متدینین و آحاد ملت ایران شده است.

 

سخنران این اجتماع عزاداری با تسلیت ایام حزن و اندوه گفت:مردم همیشه در صحنه و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد باز هم  رو سپید شده و با  اعلام انزجار از اغتشاشگران، آشوب های چند روز گذشته را در برخی از شهر های کشور به بهانه فوت مهسا امینی را کوبنده پاسخ دادند .
 
 
وی ابراز داشت : مردم با اعلام انزجار از کوته فکران و آشوبگران به فتنه گران فهماندند مردم انقلابی این کشور همیشه در صحنه هستند و اجازه نمی دهند تعدادی وطن فروش با تخریب اموال عمومی، اهانت به ساحت مقدس قران و به آتش کشیدن هویت ملی ما نظم کشور را بر هم بزنند و با مشت های گره کرده بر دهان این یاوگویان زدند.
 
 
حجت الا سلام و المسلمین ایمانی مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه  برخی از سلبریتی ها که جلوی دوربین روسری بر سر دارند و فساد آنها پشت دوربین هویدا است در روز های گذشته به تحریک مردم برای آشوب پرداختند و صدا و سیما اجازه حضور چنین افرادی را در سینما و تلویزیون نباید بدهد گفت:مردم پای مقدسات هستند و اجازه جسارت را به آشوبگران نمی دهند و دستگاه قضا با افراد معلوم الحال باید برخورد کند.
 

وی خطاب به برخی سلبریتی ها گفت:  آن سلبریتی از خدا بی‌خبری که در تلویزیون ایفای نفش می‌کند اما در پشت صحنه برهنه می‌شود و عکس برهنه خود را به اشتراک می‌گذارند و روسری که با هفت قلم آرایش به زور سر می‌کرد را بر می‌دارد فکر می‌کند انقلاب اسلامی ما با این‌کارها از بین می‌رود که از صدا و سیما می‌خواهم در استفاده از کسانی که از فتنه گران و اغتشاش‌گران حمایت کردند تجدیدنظر کند تا کی می‌خواهیم مسامحه کنیم و استخوان لای زخم بگذاریم.

 

ایمانی با بیان اینکه تا پای جان حامی نیروی انتظامی هستیم، گفت: کجای دنیا سرباز نیروی انتظامی را برهنه و جلوی دوربین سر می‌برند اگر کسی هم مقصر باشد نمی‌تواند بهانه دست کسی بدهد

این مدرس حوزه علمیه با تاکید بر اینکه مردم در صحنه انقلاب هستند و اجازه صحنه گردانی را به دشمنان داخلی و خارجی نظام نمی دهند گفت: برای این انقلاب خون های زیادی ریخته شده و مردم با حمایت از نیروهای نظامی و انتظامی حسابشان را از فتنه گران جدا کرده اند.
 
 
وی گفت: خطای یک نفر را نباید پای هملباسی های او گذاشت و این نمی تواند باعث شود تا آشوبگران اموال عمومی را تخریب و به مقدسات توهین کنند .
 
 
حجت الا سلام ایمانی با بیان اینکه الگوی مردم ایران ، پیامبر (ص) بوده  و با توطئه گران و آشوبگران سازش ندارندگفت: امروز در سراسر کشور مردم اثبات کردند با فتنه گران سازش نمی کنند و انزجار خود را با مشت های گره کرده اعلام کردند. 
 
انتهای پیام/
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.