گروه: ویژه نامه خبر: 210007 / تاریخ انتشار : 1401/6/25 ساعت : 14:18

مهمترین برنامه های روز اربعین در کهگیلویه و بویراحمد/ پیاده روی همگانی در شهرهای استان

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به تشریح مهمترین برنامه های روز اربعین در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و مکان های عزاداری را تشریح کرد.

حجت  الاسلام سید رضا افتخاری در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص برنامه و مناسبت های روز اربعین در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سراسر استان در همه مراکز شهرها برنامه عزاداری وجود دارد و این برنامه با همکاری مردم و دستگاه های حاکمیتی برگزار خواهد شد.

 
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  برنامه عزاداری روز اربعین در شهر  یاسوج در ساعت ۹:۳۰ از میدان جهاد به طرف امامزاده مختار است که اهالی  مهریان، بلهزار و مادوان هم از دوراهی جدول غوره به عزاداران ملحق می شوند.
 
 
وی به برنامه عزاداری در باشت پرداخت و گفت: در باشت ساعت ۷ صبح از میدان خروجی شهر به طرف امامزاده محمد‌ و  سر آبیز گچساران ۷ صبح از فلکه فرودگاه به امامزاده جعفر برنامه وجود دارد.
 
 
حجت الاسلام افتخاری با بیان اینکه  در لنده ساعت  ۷ صبح از مقابل سپاه به طرف تپه نورالشهدا برنامه اربعین وجود دارد، گفت: در شهرستان دنا ساعت  ۸ صبح از امامزاده سید محمد سیسخت به طرف امامزاده عسکر کریک برنامه عزاداری برپا خواهد شد. 
 
این مسئول  گفت: در مارگون ساعت ۱۰ صبح از مصلی به طرف تپه شهدا و در بخش   پاتاوه ساعت ۸ صبح از گلزار شهدا تا بی بی زهرا روستای کره برنامه ادامه دارد.
 
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در دهدشت  ساعت۴:۳۰ بعداز ظهر به سمت امامزاده آقامیر  است و در بهمئی ساعت ۶ عصر از میدان مرکزی به سمت گلزار شهدا برنامه برگزار خواهد شد. 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.