گروه: اخبار استان خبر: 205503 / تاریخ انتشار : 1401/4/9 ساعت : 12:33
در مراسم افتتاحیه جوانه های امید مطرح شد:

ماهیت ضد حقوق بشری امریکابرای جهانیان آشکار است+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: امروز به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری،امریکا در حال افول است و روز به روز دامنه جنایات های امریکا و ماهیت ضد حقوق بشری آن برای جهانیان آشکارترشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سرهنگ پاسدار روح الله ویسی در مراسم افتتاحیه طرح جوانه های امید در مسجد صاحب الزمان(عج) شهرلنده با اشاره به هفته حقوق بشر امریکایی گفت: امروز کسانی ادعای حمایت از حقوق بشر دارند که خود در وحشی گری و فاسدترین و ظالم ترین دولت های جهان هستند.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: امروز چهره واقعی امریکا و حقوق بشر امریکایی را می توان در 20سال حمله به افغانستان و عراق، ویتنام و دیگرکشورهای جهان دید که چه جنایت هایی که در این کشورهای نکردند و هنوز هم مدعی حقوق بشردر جهان هستند.

 

وی افزود:امروز اگر آمریکا به پشتوانه‌ی رژیم صهیونیستی و سعودی نبود به هیچ وجه این همه جنایات عظیم در غزه و یمن اتفاق نمی‌افتاد و مردم مظلوم این کشورها این گونه در محاصره و قحطی به سر نمی بردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: امروز در حالی که جنایات بی شمار امریکایی ها برای همه جهانیان روشن است ولی هنوز هم عده ای به دنبال تطهیر چهره امریکا و جنایات آن در داخل کشور هستند.

 

وی گفت: فتنه انگیری و ایجاد فرقه های مختلف از جمله تفکرات تکفیری و راه اندازی گروهک های ترویستی داعش  در منطقه خاورمیانه به خصوص سوریه و عراق و از بین بردن اماکن مذهبی و تاریخی در این کشورها براساس نقشه های و حمایت های لجستیکی امریکایی مصداق عینی جنایات امریکا در خاورمیانه است و از طرف دیگر در غول های رسانه ای خودرا منادی حقوق بشر می نامند.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی همواره امریکا به طراحی های گسترده و نقشه های شوم خود اعم از ترور دانشمندان و چهره های سیاسی، تحریم ها، حمایت از صدام در حمله به ایران و ترور سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی جنایاتی تاریخی و ضد حقوق بشری را در ایران رقم زد.

 

وی گفت: اگر پیشینه ای از جنایات امریکایی ها را در دو قرن گذشته با دقت مورد مطالعه قرار دهیم به خوبی می توان سیاهه بزرگی از جنایات های ضد حقوق بشری امریکا را در منطقه و جهان به عینه مشاهده کرد.

 

ویسی گفت: قتل عام مردم ویتنام و استفاده از بمب اتم در هیروشیما و ناکازاکی و حمایت از جنایت دولت های دست نشانده خود در میانمار، سودان و سایر کشورهای جهان مصدایق روشنی از جنایات ضد حقوق بشری امریکا در جهان است.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: امروز امریکا به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری در حال افول است و روز به روز هم دامنه جنایات های امریکا و هم ماهیت ضد حقوق بشری بودن فعالیت های آن برای تمام جهانیان آشکارتر شده است و مردم جهان نیز به این سطح از آگاهی نیز رسیده اند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.