گروه: اخبار استان خبر: 202611 / تاریخ انتشار : 1401/2/23 ساعت : 18:10
معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت

با محتکران بازار کهگیلویه و بویراحمد برخورد جدی می‌ شود

معاون بازرسی و نظارت صمت کهگیلویه و بویراحمد از پایش ویژه بازار استان خبر داد و گفت: احتکار ارزاق مردم جرم و قانون شدید ترین برخورد ها را با محتکرین می کند.

روح الله باقری فرد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: با توجه به تصمیم دولت مبنی بر اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ ها و توزیع عادلانه یارانه به اقشار مختلف جامعه  و با توجه به نقشی که دستگاه های نظارتی خصوصا صمت وتعزیرات حکومتی دارند اکیپ های بازرسی در تمامی شهرستان ها و مناطق استان برنامه ریزی و به صورت ویژه بازار استان پایش می شود.

 

وی افزود: با همکاری  تعزیرات حکومتی، داستانی مرکز استان، بسیج اصناف،جهاد کشاورزی،اتاق اصناف، پلیس  امنیت اقتصادی و و سایر دستگاه های نظارتی و همچنین

 

باقری فرد خاطر نشان کرد: این بازرسی ها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و ما در این موضوع همراه مردم خواهیم بود، امید است مردم نیز در این جراحی اقتصادی مسئولین را همراهی کنند تا موفقیت دولت که هدف آن عدالت محوری و اجرای عدالت است محقق شود.

 

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد: اگر واحد صنفی، اقتصادی و توزیعی بخواهد حقوق مصرف کننده را رعایت نکند به صورت قاطع و بازدارند با آنها برخورد خواهیم کرد.


وی در پایان گفت: احتکار ارزاق یا نیازمندیهای مردم از مصادیق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی به شمار می‌ رود و بدون شک قانون شدید ترین برخورد ها را با محتکرین می کند.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.