گروه: اخبار استان خبر: 191377 / تاریخ انتشار : 1400/6/30 ساعت : 16:16
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

اتصال راه تشان ضرورت خروج لنده از بن بست است

فرماندار لنده با اشاره به روند اجرای پروژه های عمرانی این شهرستان گفت: اتصال راه لنده به تشان در استان خوزستان باعث خروج از بن بست خواهد شد .

تورج رزمجو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به روند اجرای پروژه های عمرانی در شهرستان لنده گفت: توسعه راه های ارتباطی یکی از مهمترین راه حل های اساسی برای خروج از بن بست شهرستان لنده است.

 

وی افزود: اتصال راه لنده به تشان در استان خوزستان باعث خروج این شهرستان از بن بست خواهد شد که روند اجرایی این پروژه امروز با پیشرفت خوبی در حال اجرا است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: تلاش های خوبی در جهت فعالسازی پروژه های عمرانی شهرستان با همکاری اداره راهداری و بنیاد علوی در حال اجرا است و روند خدمات رسانی ادارات نیز در حال اجرایی است.


رزمجو گفت: بحث مشکلات حوزه آب شهرک فجر و سرآسیاب با تکمیل پروژه مخزن 1هزار متر مکعبی شهرک فجر لنده  و همچنین عملیات اجرایی خط لوله آن آغاز شده است که با تکمیل این پروژه شاهد رفع مشکلات وتنش آبی در لنده خواهیم بود.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: در خصوص معارضین و مشکلات جاده لنده_تراب با حضور مداوم مجموعه شورای تامین شهرستان و حضور تیم کارشناسی و ارزیابی راهداری استان بحث کارشناسی زمین ها و رضایت مالکین اجرایی شده است و در هفته های آینده روند اجرایی پروژه تراب به لنده نیز با سرعت خوبی اجرایی خواهد شد.

 

فرماندار شهرستان لنده گفت: با پیگیری های صورت گرفته عرشه پل لنده_تراب به محل پروژه  منتقل و در هفته های آینده بحث انتقال عرشه به تاج پل اجرایی و عملا پل لنده_ تراب تکمیل خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: در خصوص زیرسازی راه های روستایی نیز تلاش های خوبی شکل گرفته است و آسفالت برخی راه های روستایی نیز تکمیل و مابقی نیز در حال برنامه ریزی برای آسفالت است.

 

رزمجو تاکیدکرد: ما خود را خدمتگذار مردم می دانیم و همه مسولان باید این را بدانند که تا آخرین لحظه که در پست مدیریتی قرار دارند باید دست از خدمت و تلاش برندارند چرا که ما خادم مردم هستیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.