گروه: اخبار استان خبر: 191356 / تاریخ انتشار : 1400/6/29 ساعت : 23:03
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

تاکید فرماندار بویراحمد بر اثرگذاری طرح شهید سلیمانی در کاهش شیوع کرونا/همراهی سپاه و بسیج در کنترل کرونا سبب کاهش هزینه های جامعه شد

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: حضور سپاه و بسیج در بخش های مختلف نقشی مثبت و اثر گذار بود که اثر آن حفظ سلامت جامعه، کاهش تلفات و هزینه ها برای جامعه بود.

مجید احمدی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اثرگذاری طرح شهید سلیمانی در مبارزه با ویروس کرونا و همچنین نقش سپاه و بسیج در این طرح گفت: حضرت امام (ره) فرمود: اگر سپاه نبود، کشور هم نبود در کهگیلویه و بویراحمد سپاه و بسیج و تیپ 48 فتح در بحران های مختلف موفق و اثرگذار بودند به گونه ای که بدون حضور آنها امورات به خوبی پیشرفت نداشت.

 

فرماندار بویراحمد با اشاره به اینکه سپاه و بسیج در مبارزه با ویروس کرونا، زلزله، آتش سوزی و سایر بحران ها نقش فعالی داشتند، گفت: حضور سپاه و بسیج در بخش های مختلف نقشی مثبت و اثر گذار بود که اثر آن حفظ سلامت جامعه، کاهش تلفات و هزینه ها برای جامعه بود.

 

وی افزود: رهبر انقلاب تلاش های کادر درمان برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا را مجاهدت نامیدند زیرا این افراد از سلامت و جان خود همانند رزمندگان دفاع مقدس برای سلامت عموم جامعه هزینه می کنند.

 

احمدی در پایان گفت: طرح موفق شهید سلیمانی در سراسر کشور و استان کهگیلویه  و بویراحمد توانست سبب افزایش اعتماد مردم به کادر درمان، کارایی  و افزایش کیفیت خدمات دهی و همچنین حفظ سلامت جامعه شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.