گروه: اخبار استان خبر: 190775 / تاریخ انتشار : 1400/6/19 ساعت : 10:32
یزدان پناه خبر داد؛

آغاز واکسیناسیون کارگران و شاغلین واحدهای صنعتی در یاسوج/خانواده کارگران تحت پوشش واکسیناسیون است

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، از شروع واکسیناسیون کارگران و شاغلین کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی در مرکز استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد یزدان پناه اظهار داشت؛ با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع واکسیناسیون و اثربخشی آن در کاهش میزان ابتلا و موارد مرگ و میر افراد جامعه، از اواسط هفته جاری واکسیناسیون کارگران و شاغلین کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی، با تزریق 600 دز واکسن کرونا  با همکاری واحد بهداشت حرفه ای در واحدهای پرخطر، از جمله کارخانجات مواد غذایی، آرایشی بهداشتی و آبمعدنی شروع گردید.

 

 

وی افزود؛ با توجه به اینکه در شهرستان بویراحمد، 7 شهرک صنعتی فعال و بیش از 2700 واحد کارگاهی صنعتی – تولیدی چند واحدی و تک واحدی وجود دارد، جهت تسهیل فرآیند واکسیناسیون و بالابردن سرعت انجام  این امر، تیم سیار واکسیناسیون طبق برنامه­ریزی صورت گرفته تشکیل و کلیه کارگران در شهرک های صنعتی و سایر واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ در همه مناطق شهرستان بصورت صبح و عصر، در محل کار واکسینه خواهند شد.

 

 

دکتر یزدان پناه در پایان گفت؛ در صورت تمایل و هماهنگی کارفرمایان، علاوه بر جامعه کارگری، خانواده های این عزیزان را نیز تحت پوشش واکسن با فوریت در محل کار قرار خواهیم داد.

 

  

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.