گروه: اخبار استان خبر: 190311 / تاریخ انتشار : 1400/6/9 ساعت : 12:13

دانش آموزان برای مهر ١۴٠٠ چه لباسی بپوشند؟

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش درباره ضوابط تهیه لباس فرم دانش آموزان در مهر ١۴٠٠ توضیح داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس درباره خرید لباس فرم مدارس با توجه به اینکه هنوز هم روند بازگشایی مدارس قطعی نشده است، اظهار کرد: تصمیم گیری برای پوشش دانش آموزان با شورای مدرسه است و این شورا هم شامل نمایندگان اولیل و مربیان بوده، بنابراین می‌تواند به تصمیم کمک کند.

او تاکید کرد: در تهیه لباس فرم دخالتی از ناحیه مدرسه و منطقه نداریم و اگر هم دخالتی بشود این موضوع تخلف است، تدابیر لازم بر تصمیم گیری را صرفا بر عهده مدرسه گذاشتیم.

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان با اشاره به اینکه هیچ جایگاهی از وزارتخانه یا استان‌ها در مورد لباس فرم دانس آموزی نباید دخالت داشته باشد، گفت که در مدارسی که برای تهیه لباس فرم مرکزی را مشخص می کنند بیشتر با نگاه کاهش هزینه ها به دلیل ارائه کار عمده است.

عباسپور به ضوابط در نظر گرفته شده برای پوشش در کلاس‌های درس اشاره و بیان کرد: چهارچوب اعلام کردیم که پوشش دانس آموزان زننده نباشد، متناسب با شرایط سنی و جنسیت فرد بوده و به شادی و روحیه بخشی دانش آموز کمک کند.

به گفته او سال گذشته برای تهیه لباس فرم مدرسه، استفاده از لباس فرم سال های قبل مجاز است، تصریح کرد: اگر امسال هم بازگشایی شود نظم و هماهنگی در لباس فرم مشکلی ندارد و حتی امسال هم می تواند شرایط پوشش دانش آموزان مانند سال قبل تکرار شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.