گروه: اخبار استان خبر: 188292 / تاریخ انتشار : 1400/4/28 ساعت : 07:26
فرماندار شهرستان بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

باغات متخلف کرونایی پلمپ می شوند/کدام صنف ها پروتکل های بهداشتی را نادیده می گیرند؟

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: باغات آبشار یاسوج که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند اجازه فعالیت به آنها داده نخواهد شد.

مجید احمدی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در خصوص آخرین وضعیت فعالیت باغات تفریحی آبشار یاسوج گفت: در جلسه ای با حضور باغداران  به نزدیکی ماه محرم و همچنین فصل عروسی اشاره شد و  باغ داران خواستار فعالیت و کمک به کسب و کار خود شدند.

 

فرماندار شهرستان بویراحمد به ارائه مستنداتی توسط باغداران در خصوص فعالیت باغات در سایر استان ها اشاره کرد و گفت: تصمیم گرفته شد باغات با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از  30 درصد فضا بتوانند فعالیت کنند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: مراسماتی که در باغات برگزار نشود در خانه انجام می شود و احتمال خطرات مختلف در خصوص سلامتی و دیگر آسیب ها وجود دارد بنابراین با نگاه رافت به باغداران خواسته شد که فعالیت کنند.

 

احمدی بیان کرد: در روزهای آینده ای جلسه اضطراری کرونا برگزار خواهد شد و با باغدارانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند اتمام حجت می شود و در صورت عدم رعایت پروتکل ها، آن باغات پلمپ می شوند.

 

فرماندار بویراحمد در ادامه افزود: اصناف و بازاریان پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند و مشکل چندانی ندارند و بیشترین مشکلات در حوزه باغات، قهوه خانه ها، مراکز تفرجگاهی، گیم نت ها است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.