گروه: اخبار استان خبر: 187575 / تاریخ انتشار : 1400/4/14 ساعت : 21:00
فرماندهی انتظامی شهرستان لنده خبر داد:

اجرای طرح ارتقای امینت اجتماعی و دستگیری بیش از ۲۱نفر موادفروش در لنده+جزئیات

فرمانده انتظامی شهرستان لنده از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرگرد فرزین جمشیدی با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی گفت:این طرح با مشارکت یگان‌های انتظامی و با هماهنگی با مراجع قضایی به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در شهرستان لنده به مرحله اجرا در آمد .

وی افزود:ماموران بازرسی از منزل مشخصی در شهرلنده انواع اقلام ممنوعه شامل یک عددباطوم،۵قوطی گاز اشک آور،بامارک، ۵دستگاه شوکر برقی،۳عددکلید دستبند، ۳۵عددفشنگ ساچمه زنی، ۱عدد فشنگ جنگی، تجهیزات ماهواره ای، ۳۰۰دستگاه ال ان پی ماهواره، ۳دستگاه سویچر، ۲دستگاه فایندر، ۳۷دست پاستور، ۱لیتر مشروبات الکلی، ۲عددپنجه بوکس،۳۵۸۲عدد موادمحترقه، مقدار۵گرم مواد مخدر از نوع تریاک، ۱۰۰گرم سوخته تریاک، ۲حلقه وافور کشف و ضبط شد که در این راستانیز ۳نفر دستگیر شدند.

جمشیدی در ادامه گفت:در استای مبارزه با مواد مخدر و برخورد با خرده‌فروشان مقدار ۱۷۱ جرم انواع مواد مخدر چشم و ضبط و ۱۸ نفر خرده‌فروش دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی افزود ۱۰ نفر نیز از معتادان به چند ترک اعتیاد معرفی شدند فرمانده انتظامی شهرستان لنده در پایان از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و از شهروندان خواست در صورت اطلاع هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع مواد مخدر مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.