گروه: اخبار استان خبر: 185108 / تاریخ انتشار : 1400/2/26 ساعت : 18:05

نامه جانباز گچسارانی به مسئولین ارشد استان/بلوط های دیار باشت باوی را دریابید!

ابوالحسن غلامی :درسایه سار این درختان شهدای عزیزشابهرام، لار و تلچگاه به دنیا آمدند و بزرگ شدن و جانثار ایران اسلامی شدند و به دست خاک این درختان سپرده شدند،پس به حرمت خونشان بشتابید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ابوالحسن غلامی،جانباز گچسارانی در مطلبی خطاب به مسئولین ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص آتش سوزی جنگل های شهرستان باشت نوشت:

 برادران ارجمند

جناب آقای کلانتراستاندارمحترم

جناب آقای خرم دل فرمانده محترم سپاه فتح استان

جناب آقای سرتیپ رضایی، ارشد نظامی ارتش دراستان های فارس وکهگیلویه و بویراحمد

سلام

مستحضرهستیدکه طی چندروز اخیر جنگل های کم نظیرو تکرارنشدنی شهرستان باشت بخصوص درمناطق زیبای شابهرام ولار درآتش می سوزد، مردم و مسئولین درحد عشق و علاقه خود و امکانات موجود درحال تلاش هستند ولی کفایت نکرده ونمی کند.

استدعا می شود موضوع را درحد یک فاجعه و بحران لحاظ بفرمایید و بشتابید به کمک مسئولین و مردان و زنان دلسوزی که جان خود را در این راه به خطر انداخته اند.

انتظارمی رود حداقل به مدت دو روز شخصاً درمنطقه باشت بصورت عملیاتی تشریف داشته باشید و فرماندهی میدان را برعهده بگیرید و ازهمه امکانات هوایی و زمینی و ابزار مورد نیاز در استان واستان های همجوار استفاده فرمایید تا جلوی این فاجعه سد شود.

باورکنیم وجود هر کدام از این درختان بلوط تکرارنشدنی قابل قیمت گذاری نیستن و سوختن آنها داغ فقدان نیاکان ما را تازه می کند.

باورکنیم که پرداختن به خیلی از موارد غیره ضروری انتخابات در مقابل اهمیت نگهداشت درختان بلوط اصلا قابل قیاس نیستند.انتخابات بوده و هست و خواهدبود ولی درختان چندصدساله دیار باشت باوی دیگر بر نخواهند گشت!.

درسایه سار این درختان شهدای عزیزشابهرام، لار و تلچگاه به دنیا آمدند و بزرگ شدن و جانثار ایران اسلامی شدند و به دست خاک این درختان سپرده شدند،پس به حرمت خونشان بشتابید.

باکمال احترام

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.