گروه: اخبار استان خبر: 184476 / تاریخ انتشار : 1400/2/9 ساعت : 13:04

ادامه کمک های مومنانه در گچساران/جانبازی که خانه اش را وقف خدمت به مردم کرده است+تصاویر و فیلم

مسئول موکب طریق الکربلا گچساران گفت:دو هزار وعده غذای گرم(وعده افطار)در روز میلاد کریم اهل‌بیت علیهم السلام در بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا این شهرستان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد رمضانی، مسئول موکب طریق الکربلا گچساران در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی گفت:از ابتدای ماه مبارک رمضان تلاش کردیم با کمک خیرین به طور روزانه یک هزار وعده غذای گرم(وعده سحری) بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع کنیم.

وی افزود:در روز میلاد کریم اهل بیت علیه السلام نیز با همراهی و هم افزایی نیکوکاران، خیران، نهادها و سازمان‌ها در این ماه پر خیر و برکت نیز دوهزار پرس غذای گرم پخت و بین نیازمندان توزیع شد که بازهم تلاش داریم که در راستای کمک های مومنانه و در روزهای سخت اقتصادی و کرونایی این مهم نیز ادامه داشته باشد.

رمضانی گفت:همه مقررات بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با ویروس کرونا در فرآیند طبخ، بسته بندی و توزیع غذا در طرح علی یاران موکب طریق الکربلا رعایت می‌شود و غذای تهیه شده با حفظ شان و آبروی نیازمندان درب منازل آنها توزیع می شود.

وی در ادامه در خصوص محل آشپزخانه موکب طریق الکربلا گفت:آشپزخانه رسمی موکب طریق الکربلا در روستای آبشیرین گچساران قرار کرد و جهادگر بسیجی "خسرو احمدی" از جانبازان دوران دفاع مقدس چند سالی است که منزلش را به این امر مهم اختصاص داده است.

مسئول موکب طریق الکربلا گچساران گفت:جناب احمدی به عنوان سرآشپز هم در موکب طریق الکربلا و خدمت رسانی به زوار اربعین فعالیت می کند و علاوه براین در ماه مبارک رمضان و روزهای کرونایی گچساران نیز منزلش را وقف خدمت خالصانه به مردم کرده است.

رمضانی گفت:به هرحال وی امکاناتی هم برای طبخ غذای گرم در این آشپزخانه فراهم کرده و هرکجا که برای موکب طریق الکربلا ماموریتی در این پنج سال تعریف شده باشد چه در سیل لرستان،سیستان و بلوچستان و نیز زلزله کرمانشاه و سی سخت بازهم پای کار خدمت به مردم بوده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.