گروه: اخبار استان خبر: 183172 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 11:17

مسدودسازی راه های ارتباطی به مرکز شهر دهدشت/اقدامات ناقص نیازمند اهتمام مسئولان +تصاویر

با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان کهگیلویه از دیروز محدودیت‌های جدید کرونایی در سطح شهر دهدشت اعمال شد تا با اجرای این محدودیت ها همچنان شاهد باز بودن برخی از بازارها و اماکن تجاری باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان کهگیلویه در جلسه فوق العاده ستادکرونا مصوب شد کهگیلویه به مدت ۲ هفته  اعلام محدودیت ها جدید کرونایی در بازار و شهر اعمال شود.

 
در جلسه دیروز ستاد کرونا با اعلام اینکه اولویت سلامت مردم و صاحبان اصناف گروه ‌های هدف است  عنوان شد از ساعت ۱۴ راه های منتهی به میدان اصلی مسدود سازی شود و از تردد خورد رویی در خیابانهای منتهی به مرکز جلوگیری به عمل آید.
 
 
همچنین در جلسه مصوب شد بازار روز، بازارشب،اماکن تجاری و همه مشاغل گروه ۲ تا ۴ به مدت دوهفته بسته، و برق این مراکز نیز قطع شود.
 
 
 اصناف، صنعت و معدن تجارت، شهرداری موظف شدند با هماهنگی دستگاه‌هایی از جمله شبکه بهداشت و نیروی انتظامی نسبت به تعطیلی کسب و کارهای سطح شهر اقدام نمایند.
 
 
در همین رابطه در شب اول از طرح محدودیت های کرونایی در شهر دهدشت شاهد مسدودسازی مسیرهای ۹ گانه منتهی به میدان شهر هستیم، اما همچنان بازار روز، اماکن تجاری و پاسازها باز هستند  و می طلبد مسئولان هر چه سریعتر با توجه افزایش مراجعات و بستری های کرونایی اقدام به تعطیلی این اماکن و بازار نمایند.
 
 
تصاویر تکمیلی:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.