گروه: اخبار استان خبر: 181410 / تاریخ انتشار : 1399/12/9 ساعت : 17:48
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور مطرح کرد؛

مدارس سی سخت با زیباترین طراحی و امکانات ساخته می شوند/ اعزام تیم مجرب بسیج دانش اموزی کشور به شهر سی سخت

رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و‌ توسعه مدارس کشور گفت: در اولین فرصت، به زودی شخصا به همراه تیمی از اداره نوسازی مدارس به شهر سی سخت سفر و مدارس این شهر با زیبا ترین طراحی و امکانات ساخته می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و‌توسعه مدارس کشور در تماسی با سعادت صالحی نیا مسئول بسیج دانش آموزی استان ضمن ابراز تأسف از حادثه تلخی که برای مردم شریف شهر سی سخت به وجود آمد، وضعیت مدارس شهرستان دنا را جویا شد و گفت: با توجه به حجم تخریب برخی از مدارس شهر این اطمینان خاطر را به مردم و دانش آموزان سی سختی می دهم که کار ساخت این مدارس با طراحی زیبا و همچنین مجهز به امکانات در سریعترین زمان ممکن آغاز و‌تحویل مردم شریف سی سخت داده خواهد شد.

رخشانی مهر همچنین عنوان داشت: در اولین فرصت، به زودی  شخصا به همراه تیمی از اداره نوسازی مدارس به شهر سی سخت سفر خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نه تنها  ۶ مدرسه ای که آسیب جدی دیده اند و نیاز به ساخت مجدد مدارس است، بلکه ۴۳ مدرسه شهرستان دنا هم پس از بررسی های لازم مقاوم سازی و اقدامات لازم برای  ایمن سازی آن ها انجام خواهد شد.


گفتنی است ، مجتبی باستان مسئول سازمان بسیج دانش آموزی کشور در گفتگو با مسئول بسیج دانش آموزی استان اظهار داشت: تیمی از  سازمان بسیج دانش آموزی کشور در محل زلزله مستقر شده و در کنار سازمان بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ارائه خدمات لازم با محوریت دانش آموزان و کودکان خواهند پرداخت.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.