گروه: اخبار استان خبر: 166226 / تاریخ انتشار : 1399/8/29 ساعت : 07:16

چه کسی مسئول بازی با جان مردم در تنگ گنجه ای یاسوج است؟!

تنگ گنجه ای یاسوج یکی از شلوغ ترین روزهایش را در چند ماه اخیر سپری می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، تنگ گنجه ای یاسوج در فصل های مختلف سال زیبایی هایی وصف نشدنی ندارد، که  مورد توجه خاص مردم استان قرار می گیرد، اما با توجه به شیوع کرونا اکنون نمی توان آن را امن ترین و زیباترین جا قلمداد کرد.

از نظر شیوع گسترده کرونا به هیچ عنوان امن نیست و ممکن است به منبع بزرگی برای شیوع این ویروس تبدیل شود، چرا که در طول روز و در طول هفته مملو است از خانواده هایی که برای هواخوری به آن جا می روند.

حضور یک  فرد ناقل کرونا در این مکان می تواند یک فاجعه ایجاد کند، از طرفی گاهی حضور حداکثری خودروهای شخصی در این مکان خود می تواند عامل دیگری برای انتقال کرونا ویروس به خانه ها و خانواده ها باشد.

در جلسه ستاد کرونا که 24 آبان ماه یعنی شنبه برگزار شد، مسئولان استانی خواستار بسته شدن این مکان همچنین گناوه لری یعنی گچساران شدند،گویا هنوز خبری از بسته شدن این مکان تفریحی نیست و روز به روز خانواده های زیادی به این مکان سفر می کنند.

---

مصوبات ستاد استانی کرونا بر همه مسئولان لازم الااجراست، ممکن است افراد زیادی به واسطه این مکان تفریحی به این ویروس منحوس مبتلا شوند، آن وقت چه کسی پاسخگوی بازی با جان این مردم است؟!

وقتی محدودیت های کرونایی اعمال می شود به این مفهوم است که مردم باید در خانه بمانند، مسئولان باید در بستن مکان های تفریحی اقدام کنند، که آن فردی که برای جلوگیری از کرونا ویروس باید دورکاری کند وقتش را در تنگ گنجه ای نگذراند.

بانک های ما به مدت یک هفته تعطیل می شوند اما برخی از مکان های تفریحی که در این فصل از سال به دلیل زیبایی میزبان افراد زیادی هستند بدون هیچ محدودیتی فعالیت می کنند، انتظار می رود مسئولان نظارتی بر روی این موضوع نیر نظارت و دقت لازم را داشته باشند.

تنگ گنجه ای مکان تفریحی است که به دلیل نزدیک بودن به مرکز استان و اینکه پاییز زیبایی دارد مورد استقبال مردم قرار می گیرد که نیاز است محدودیت های کرونایی در این مکان نیز اجرایی شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.