گروه: اخبار استان خبر: 165017 / تاریخ انتشار : 1399/8/2 ساعت : 07:30
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

دو برابر شدن اعتبارات بنیاد علوی نسبت به دولت در شهرستان لنده+صوت

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از دو برابر شدن اعتبارات پروژه های عمرانی بنیاد علوی نسبت به دولت در شهرستان لنده خبرداد.

عزیز فیلی در گفت و گو  با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های مشترکی بین ادارات دولتی و بنیادعلوی در شهرستان لنده گفت: تحرکات خوبی در حوزه خدماتی و عمرانی با حضور بنیاد در شهرستان لنده صورت گرفته است که این مهم چه در زمان سعیدی کیا و چه زمان فتاح کارهای خوبی در حال انجام است.

 

وی افزود:حمایت های خوبی بنیاد نسبت به شهرستان لنده داشته است که در حوزه پروژه های عمرانی و راه سازی داشته است که این مهم به عنوان چشم انداز روشن توسعه مد نظر است.

 

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:هیچ بهانه ای از مدیران در حوزه کارهای اجرایی پذیرفتنی نیست و باید جهادی در میدان باشند.

 

وی تاکیدکرد: تا هفته آینده باید پروژه های راه باید تعیین تکلیف شود که این مهم باید از سوی راهداری اجرایی شود.

 

فیلی گفت:شهرداری می بایست ظرف هفته آینده نسبت به راه اندازی کارخانه آسفالت خود همت کند تا پروژه های شهرستان با چنین مشکلاتی مواجه نشود.

 

وی در ادامه گفت: در بحث اجرای پروژه می بایست استعلامات لازم اخذ شود که این مهم باید برای آینده نگری با مشکلاتی مواجه نشویم.

 

معاون استاندار خاطرنشان کرد:نباید برخی اظهارات غیر کارشناسی باعث تعطیلی پروژه های عمرانی شود که این مهم برابر تصمیم شورای فنی استان و نشست محرومیت زدایی باید اجرایی شود و اگر هر اداره ای بخواهد مانع توسعه شهرستان شود بدون اغماض با اداره متولی برخورد خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: باید همه ادارات نسبت به این ظرفیت های ایجاد شده همه موظف و مکلف به همکاری هستند.

 

فیلی تاکیدکرد:منابع طبیعی و جهاد کشاورزی باید نسبت به اجرای پروژه گردشگری شهرستان نهایت همکاری را با میراث فرهنگی و گردشگری داشته باشند.

 

معاون استاندار گفت:نسبت به آبرسانی به روستاها در هفت روستای بخش مرکزی می بایست تدابیر لازم صورت گیرد که این تعداد به چهار روستا رسیده است.

 

وی گفت: از همکاری و عنایات ویژه بنیاد علوی در حوزه های مختلف به خصوص در پروژه های شهرستان لنده قدردانی می کنیم.

 

فیلی گفت: بیش از یازده میلیادر تومان پروژه مشترک با بنیاد در حوزه کشاورزی است که این مهم در حوزه های مختلف اجرایی شده است.

 

وی تاکیدکرد: برنامه بودجه موظف است از تمام منابع اعتباری نسبت به تامین منابع مالی پروژه های عمرانی شهرستان لنده همت مضاعفی داشته باشند تا شاهد رفع مشکلات شهرستان لنده باشیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.