گروه: اخبار استان خبر: 164016 / تاریخ انتشار : 1399/7/8 ساعت : 08:25

برگزاری رزمایش تاکتیکی در لنده+تصاویر

رزمایش تاکتیکی دوره تکمیلی بسیج با حضور بسیجیان شهرستان لنده در منطقه عمومی کهناب با اجرای فنون رزم و عملیات های تاکتیکی برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،رزمایش دوره تکمیلی بسیج با اجرای تاکیتیک های جنگی و فنون رزم با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و بسیجیان در منطقه عمومی کهناب برگزارشد.

در این رزمایش بسیجیان علاوه بر فنون رزم و کلاس های عملی کلاس های تئوری فضای مجازی، اخلاق اسلامی، سبک زندگی مباحث سیاسی و بصیرتی و معرفتی را در این دوره در مدت یک ماه طی کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده شامگاه امشب با حضور در جمع بسیجیان با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نقطه اوج انقلاب اسلامی است چرا که در دفاع مقدس پایه های انقلاب از همیشه مستحکم تر شده است.

وی افزود: بسیج یک نیروی مقتدر است که صفا و خلوص نیت بسیجیانش چنان انسان را مجذوب خویش می کند که همیشه نامش را در دفتر بسیج به عنوان خادم مردم ثبت و ضبط می کند.

اسفندیار مختاری تصریح کرد: شما جوانان آینده ساز این سرزمین هستید لذا مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بر حضور فعالانه شما جوانان تاکید کرده است و همواره خطاب به مسئولان گفته اند که باید از طرفیت و توان نیروهای جوان در پست های مهم مدیریتی استفاده شود.

وی افزود: روی کارآمدن دولت جوان و انقلابی از مهمترین تاکیدات مقام معظم رهبری است که این ژرف اندیشی مقام معظم رهبری نشان از توانمندی و استعدادهای خارق العاده جوانان است.

مختاری در ادامه با اشاره به انتصابات در سپاه اشاره کرد و گفت: این صندلی ها بر هیچ کس مانده نیست لذا بنده این افتخار را داشتم که دو سال و نیم در خدمت مردمی باشیم که اگر جانم را هم فدای آنان کنم کم است لذا از این به بعد یکی دیگر از فرزندان این شهرستان رسالت خطیر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج لنده را به دوش خواهد کشید که تجارب ارزشمندی در حوزه های مختلف دارد و شناخت دقیقی نسبت به مردم این شهرستان نیز دارد که از همین جا برای وی آرزوی موفقیت داریم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.