گروه: اخبار استان خبر: 163359 / تاریخ انتشار : 1399/6/23 ساعت : 14:17
زارع پور در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

راه اندازی پویش کمکهای مومنانه برای سلامت دانش آموزان در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواندجوابگوی تهیه اقلام بهداشتی برای دانش آموزان باشد از راه اندازی پویش کمکهای مومنانه برای سلامت دانش آموزان در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هادی زارع پور با اشاره به وضعیت پروتکل های بهداشتی در مدارس استان گفت: با توجه به نرخ کمتر تراکم کلاسی در مدارس روستایی مشکلات کمتری نسبت به شهر ها وجود دارد و خدمات دهی  بیشتری را می توان ارائه کرد.

 

وی عمده مشکل مدارس روستایی سطح استان را بحث سرویس های بهداشتی عنوان کرد و ابراز داشت :دراین زمینه باید اقداماتی صورت گیرد و همچنین از طریق آبفا با حل مشکلات آب برخی از روستا ها درپایداری آب این مدارس تلاش کرد .

 

زارع پور اظهار داشت: برای تهیه اقلام بهداشتی ،شوینده ها و ضد عفونی کننده ها وهمچنین صابون مایع سرانه ای را در اختیار تمام مدارس روستایی و شهری قرار خواهیم داد، که مدارس بتوانند مواد بهداشتی مورد نیاز خود را تامین کنند تا مشکلی در زمینه پیش گیری کرونا با مشکل روبرو نشویم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از بعضی از دستگاههای استانی دعوت کرده ایم که به پویش مومنانه کمک به سلامت دانش آموزان بپیوندند گفت : استان با بیش از 106 هزار دانش آموز و  وجود 3هزار و 46 مدرسه  که 9 هزار کلاس درس را شامل می شود نمی تواند با این حجم وگستردگی کار همچنین محدودیت منابع مالی به تنهایی جوابگوی نیازهای بهداشتی  دانش آموزان باشد .

 

وی گفت:ما نیازمند کمک تمام دستگاهها ومردم فهیم استان کهگیلویه و بویراحمد  هستیم ،وخانواده ها می توانند هر کمکی که از  دستشان برمی آید از مدرسه فرزندان خود دریغ نکنند،بقیه دستگاهها هم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حسابی که مربوط به سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد است اعلام می کنیم که به این شماره حساب واریز شود.

 

هادی زارع پور در پایان گفت:اقلام غیر نقدی که خانواده ها و مردم همچنین دستگاهها برای کمک در نظر می گیرند اقلام بهداشتی نظیر ماسک،مواد شوینده و ضد عفونی کننده باشد که ما هم در اختیار مدارس قرار دهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.