گروه: اخبار استان خبر: 161859 / تاریخ انتشار : 1399/5/15 ساعت : 09:25

سه شنبه های تکریم خانواده شهدا در دهدشت + تصاویر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بنیاد شهید شهرستان به همراه مسئول کانون مساجد شهرستان کهگیلویه با خانواده شهید جاوید الاثر "سید خدایار دالهن" در راستای طرح سه شنبه های تکریم دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ایرج کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بنیاد شهید شهرستان به همراه  مسئول کانون مساجد شهرستان کهگیلویه با خانواده شهید جاوید الاثر "سید خدایار دالهن" در راستای طرح  سه شنبه های تکریم دیدار کردند.


سید خدایار دالهن در سال ۱۳۴۷ در روستای چغل چشم به جهان گشود.دوران کودکی این شهید همراه شد با از دست دادن پدر و سختی هایی که کار مادر فداکار ایشان را دو چندان کرد.


دوران ابتدایی و راهنمایی را در همان روستای چغل سپری و بعد از ان برای ادامه تحصیل حوزه علمیه بهبهان را برگزید و راهی بهبهان شد.بعد از گذشت دو سال از جنگ تحمیلی عراق بر ایران این شهید والامقام همچون هزاران جوان مشتاق،برای دفاع از انقلاب و کشور راهی جبهه های تبرد شد و سرانجام در تاریخ ۱۳۶۲/۱۲/۰۸ در عملیات خیبر ،در محور طلائیه به درجه رفیع شهادت نائل شدند؛اما با گذشت ۳۸ سال از شهادت ایشان هنوز مادر و  برادر آزاده ی این شهید والا مقام  چشم انتظار پیکر پاک و مطهر این عرزند برومند هستند.
روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.